به گزارش افکارنیوز،

 مصطفی دنیزلی در خصوص اردوی تیمش در شهر ارزروم ترکیه اظهار داشت: پس از پشت سر گذاشتن تمرینات پرفشار تبریز، اردوی خود را در ارزروم آغاز کردیم و می‌توانیم در این اردو، برنامه‌های بدنی و غذایی بازیکنان را نیز زیر نظر بگیریم. تمرینات‌مان در دو نوبت صبح و عصر برگزار‌ می‌شود و به دلیل اینکه آسیب زیادی به چمن ورزشگاه بنیان دیزل وارد نشود، به ارزروم آمده‌ایم.

اخبار ورزشی- وی ادامه داد: بازیکنان در تبریز نیز وضعیت خوبی داشتند و اکنون چند بازیکن را به علت حضور در اردوی تیم ملی در اختیار نداریم، اما به زودی چند بازیکن خارجی به جمع ما ملحق می‌شوند و می‌خواهیم همه چیز را در ارزروم تمام کرده و به تبریز برگردیم.

سرمربی تیم تراکتورسازی درباره آخرین وضعیت جذب بازیکنان جدید خاطرنشان کرد: در استانبول، با حدود 50 بازیکن جلسه داشتیم تا به جمع‌بندی برسیم و از بین آنها، فقط سه بازیکن را انتخاب خواهیم کرد تا به جمع ما بپیوندند.

دنیزلی درباره شایعه اخراج چهار بازیکن از تیم گفت: امروز شنیدم که از تبریز خبر آمده که من چهار بازیکن را نمی‌خواهم! از همین جا به هواداران اعلام می‌کنم تا زمانی که چیزی را مستقیماً از زبان من نشنیده‌اند، باور نکنند.

وی افزود: ما به تلاش خودمان ادامه می‌دهیم و بازیکنان جدید نیز به جمع ما اضافه خواهند شد و لیگ را نیز با قدرت آغاز خواهیم کرد. هواداران نگران تیم نباشند.

سرمربی تراکتورسازی در ادامه گفت: با اشکان دژاگه صحبت کرده‌ام، او مشکلاتی دارد که به زودی حل خواهد شد و تا هشت یا 9 روز دیگر به جمع ما اضافه می‌شود. خوشبختانه اکبر ایمانی هم به اردو اضافه شده است و مشکل دیگری نداریم.

دنیزلی خطاب به هواداران تأکید کرد: طرفداران‌مان آسوده خاطر باشند، چراکه ما به خوبی تلاش می‌کنیم و به تبریز برخواهیم گشت و لیگ را خوب شروع خواهیم کرد و در کنار یکدیگر خوشحال خواهیم شد.