به گزارش افکارنیوز،

آنتوان گریزمان که جمعه شب به طور رسمی با پرداخت شدن رقم فسخ قرارداد 120 میلیون یورویی‌اش توسط بارسلونا و با قراردادی پنج ساله به جمع آبی‌واناری‌ها ملحق شد، به سایت رسمی باشگاه بارسلونا گفت: بی‌صبرانه منتظرم ببینیم که کار روزانه با مسی چه شکلی است. بازی در کنار لیونل لذتی باورنکردنی است.

اخبار ورزشی- مهاجم 28 ساله بارسا که بند فسخ 800 میلیون یورویی در قراردادش با این باشگاه کاتالونیایی وجود دارد، صحبت‌های خود را اینطور ادامه داد: بی‌صبرانه منتظر کار با هم‌تیمی‌های جدید و ارنستو والورده و البته بازی در نوکمپ هستم، امیدوارم عناوین قهرمانی زیادی را با هم کسب کنیم.

گریزمان که در سال‌های اخیر بارها بحث پیوستنش به بارسلونا مطرح شده بود و سرانجام این تابستان این اتفاق عملی شد، تصریح کرد: بارسلونا باشگاه بزرگی است و امیدوارم به این باشگاه برای ادامه بزرگ ماندش کمک کنم و حتی کاری کنم که بزرگتر از قبل شود. خیلی خوشحال و هیجان‌زده هستم و بی‌صبرانه منتظر ملاقات هم‌تیمی‌های جدیدم هستم.

وی در بخش دیگری از صحبت‌هایش خاطرنشان کرد: حضور در بارسلونا چالشی جدید با اهدافی جدید برایم است. اینها چیزهای مهمی است و امیدوارم هر کاری که از دستم ساخته باشد را برای بارسلونا و تیم ملی فرانسه انجام دهم. امیدوارم بازی‌های خوبی را به نمایش بگذارم.

این مهاجم فرانسوی در پاسخ به این پرسش که «امیدواری بتوانی کدام جام را با بارسلونا کسب کنی؟»، اظهار داشت: تمامی جام‌ها، لالیگا، جام حذفی و لیگ قهرمانان. کسب این جام‌ها اهداف باشگاه است و امیدوارم این عناوین را اینجا با بارسلونا تجربه کنم.

مهاجم پیشین اتلتیکومادرید در پایان در جمع‌بندی صحبت‌هایش گفت: دوست دارم در زمین و خارج از زمین و رختکن تیم لذت ببرم. امیدوارم بتوانم از هم‌تیمی‌هایم و هواداران هم لذت ببرم و در کنار یکدیگر لحظات شاد و مفرحی را تجربه کنیم.