به گزارش افکارنیوز،

فرشاد ماجدی، مربی تیم امید دراین باره می گوید: بچه ها برای بازی با تیم ملی بسیار با انگیزه هستند چون مارک ویلموتس مربی تیم ملی نشان داده که به جوان ها بهای زیادی می دهد. نمونه اش هم اکنون در اردوی تیم ملی محمد محبی حضور دارد که در رده سنی امید است. ضمن اینکه این بازی یک تجربه خوب هم برای ما که اعضای کادر فنی تیم امید هستیم خواهد بود و هم برای بازیکنان.

اخبار ورزشی- مربی تیم امید در خصوص گله مندی فرهاد مجیدی از عملکرد بازیکنان در بازی دوستانه با تیم نفت مسجد سلیمان گفت: دراین بازی بازیکنان به خوبی ارزیابی شدند و شاید ما 70 درصد از ترکیب اصلی تیم را شناختیم. فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی دغدغه های خاص خود را دارد چرا که فرصت کم است و بچه ها در اردو مدت زمان کمی در کنار هم هستند و باید بیشتر تلاش کنند تا خواسته های سرمربی بدون کم و کاست در زمین پیاده شود. در روزهای ابتدایی اردو هم چند بازیکن به دلیل حضور در بازی دوستانه سایپا – پدیده با ما نبودند اما اکنون خوشبختانه همه بازیکنان در اردو حضور دارند.

فرشاد ماجدی در خصوص بهره گیری از لژیونرهای تیم در حالی که برخی از آنها به اردوی تیم ملی دعوت می شوند و بازی هم کرده اند مثل الهیار صیادمنش، گفت: ما دراین خصوص با مارک ویلموتس هماهنگ هستیم. قطعا هم من و هم فرهاد افتخار می کنیم که بازیکنان تیم امید به تیم ملی دعوت می شوند اما شک نکنید که سرمربی تیم ملی اجازه خواهد داد آنها تیم امید را همراهی کنند. مشکلی که اکنون وجود دارد این است که بازی های قهرمانی زیر 23 سال آسیا که بهمن ماه امسال در تایلند برگزار می شود در روزهای فیفا نیست و این باید با مکاتبات دوستانه فدراسیون فوتبال با باشگاه های خارجی حل شود تا ما برای این بازی ها لژیونرها را هم در اختیار داشته باشیم.

فرشاد ماجدی در پایان گفت: سرمربی تیم اعتقاد قلبی به صعود تیم به المپیک دارد و امیدوارم همه ما با درک این موضوع تلاش کنیم. تمرینات خوب و بازی های دوستانه تاثیرگذار می تواند ما را به این هدف نزدیک کند.