به گزارش افکارنیوز،

یکی از دغدغه اصلی مسئولان باشگاه استقلال در یکی دو ماه گذشته پرداخت بدهی پروپیچ، بازیکن کروات پیشین تیم فوتبال این باشگاه بود. در شرایطی که چند سال پیش مسئولان باشگاه استقلال می‌توانستند با پرداخت 30 هزار دلار قرارداد پروپیچ را فسخ کنند، این اتفاق نیفتاد تا مطالبات مهاجم کروات با شکایت او از باشگاه استقلال به 430 هزار دلار برسد.

اخبار ورزشی- مدیران استقلال در تلاش بودند از مطالبات خود در فیفا به دلیل حضور چهار بازیکن این تیم در جام جهانی 2018 روسیه بدهی پروپیچ را بدهند، اما از طرف دیگر با همکاری سفارت ایران در کرواسی پولی که از منابع دیگر تأمین شده بود را به زاگرب، پایتخت این کشور بردند تا بتوانند مطالبات این بازیکن را پرداخت کنند.

هنوز از نحوه دقیق پرداخت مطالبات پروپیچ خبری درج نشده و قرار است مسئولان باشگاه استقلال در این رابطه توضیح بدهند، اما طبق خبرهای رسیده بدهی پروپیچ و جرایمی که به خاطر دیرکرد گریبانگیر باشگاه استقلال شد، پرداخت شده است. باشگاه استقلال برای اینکه از سوی فیفا محروم نشود، باید منتظر ارسال نامه پروپیچ به فیفا باشد، نامه‌ای که در آن درج خواهد شد، مطالباتش را دریافت کرده است.