به گزارش افکارنیوز به نقل از فردا،خبری که از به توافق نرسیدن مسئولان تیم تبریزی با امیر قلعه نویی برای هدایت این تیم در فصل آینده خبرمی داد. با این حال آنچه جالب توجه بود، واکنش هایی بود که نسبت به این خبر دیده شد. اولین تلاش اغلب رسانه ها، گرفتن تکذیبیه این خبر از قول محمد حسین جعفری بود.

مدیرعامل تراکتورسازی هم که تیمش به اردوی ترکیه رفته بود، بی خبر از همه جا باشنیدن این خبر به سرعت آن را تکذیب کرد: «منتشر شدن این خبرها کار کسانی است که چشم دیدن موفقیت های تراکتورسازی را ندارند!»

اما حقیقت این است که جعفری، قاعدتا باید این خبر را تکذیب کند. چون اصلا مذکرات از کانال او انجام نشده و خودش خبری از این اتفاق ندارد. شاید حقیقت تلخ تر از آنی باشد که جعفری فکر می کند اما اخبار دریافتی حکایت از آن دارد که اصلا قرار نیست خود جعفری هم فصل بعد مدیرعامل تراکتورسازی باشد!
پس در این شرایط طبیعی است که او دست به تکذیب مذاکره ای بزند که روحش هم از انجام آن خبر ندارد. مدیرعامل فصل آینده تراکتور، یک چهره نام آشناست که نامش قطعا محمد حسین جعفری نیست و مذاکرات با برونو متسو هم از کانال او انجام شده است.

مشاوره متسو با کارلوس کی روش

نزدیک به دو هفته قبل که تیم ملی برای برگزاری یک اردوی تدارکاتی و انجام یک بازی دوستانه مقابل اردن به دوبی رفته بود، کارلوس کی روش ملاقات کوتاهی با برونو متسو داشت. سرمربی سابق تیم ملی امارات که برای گذراندن تعطیلات به این کشور برگشته بود، از حضور تیم ملی ایران دراین کشور نهایت استفاده را کرد و با توجه به دوستی اش با کی روش، تصمیم گرفت پیشنهادی که از ایران دریافت کرده را با او در میان بگذارد.

البته در این میان توصیه های سرمربی پرتغالی تیم ملی به متسو هم جالب بود. او از تماشاگران و اقبال عمومی فوق العاده ایرانی ها و به خصوص هواداران تراکتورسازی به او گفت اما به مشکلات عدیده ای که فوتبال ایران با آن دست به گریبان است نیز اشاره کرد.

زمین های بسیار بد، زیرساخت های ضعیف و باشگاه داری دولتی و البته آماتور، نکته هایی بود که کی روش بامتسو در میان گذاشت و مکالمه دو طرف در این شرایط به پایان رسید.

البته این خبر، دیگر ازآن خبرهایی نیست که مسئولان باشگاه تراکتورسازی بتوانند سراغ تکذیب آن بروند. چون در لحظاتی که کی روش و متسو درباره فوتبال ایران با هم صحبت می کردند، هیچ کدام ازاعضای این باشگاه آنجا نبودند!