به گزارش افکارنیوز،

محمد بلبلی از جمله جوانانی بود که با درخشش در لیگ هجدهم توانست به پیراهن استقلال برسد. این بازیکن جوان درباره روند پیشرفت خود در فوتبال ایران و رسیدن به پیراهن استقلال گفت: یک جمله معروفی است که درباره صرف کردن فعل خواستن مطرح می شود. استقلالی شدن یکی از آرزوهای من بود، اما آرزوهای زیادی دارم. از تیم های دیگری پیشنهاد داشتم اما استقلالی شدم و خدا کمک کرد تا در این تیم حضور داشته باشم.

اخبار ورزشی _ بلبلی درباره وضعیت تمرینی تیم و شرایط آبی پوشان بیان کرد: تمام بازیکنان تیم در شرایط خوبی هستند. فشار تمرینات خیلی بالا بود و در کنار این فشار، شور و نشاط هم در تمرینات داشتیم. تمرینات کادر فنی بسیار متنوع بود و همه بازیکنان از این موضوع راضی هستند. تمرینات به شکلی است که بازیکنان از حضور در تمرین و سختی های آن لذت می برند.

بازیکن استقلال در خصوص تجربه کار کردن با استراماچونی بیان داشت: اولین تجربه من است که با یک مربی خارجی کار می کنم. ایشان از لحاظ فنی کاملاً تیم را رصد می کند و واقعاً قوی و متفاوت و از نظر اخلاقی بسیار خوب است. او اصلاً بد اخلاق نیست و کاملاً جدی است و به خوبی با بازیکنان ارتباط برقرار می کند.

وی درباره رقابت در خط حمله آبی پوشان گفت: رقابت همیشه در همه پست ها وجود دارد. رقابت در تیم های بزرگ کاملاً بیشتر است و این موضوع به من کمک می کند و مطمئناً باعث پیشرفتم می شود. اول برای باشگاه و سپس برای خودم این رقابت مفید خواهد بود.

بلبلی در خصوص خواست هواداران برای جنگیدن استقلال از هفته اول برای قهرمانی، عنوان کرد: تیم به چیزی جز قهرمانی فکر نمی کند. تمام تلاش خود را انجام می دهیم و از هفته اول با تمام قدرت و توان وارد مسابقات می شویم و قطعاً از بازی اول به حمایت پرشور هواداران نیاز داریم.