به گزارش افکارنیوز،

سیامک نعمتی وینگر تیم فوتبال پرسپولیس در جریان بازی درون‌تیمی در اردوی ترکیه از ناحیه بینی دچار شکستگی شد و امروز باید تحت عمل جراحی قرار بگیرد. از همین‌رو با سیامک قبل از عملش گفت‌وگویی انجام دادیم که می‌خوانید. 

* سیامک وضعیت بینی‌ات چطور است؟

خدا را شکر بهترم. درد و ورم بینی‌ام کمتر شده و اگر اتفاقی نیفتد امروز جراحی انجام می‌دهم تا بدون مشکل بتوانم در خدمت پرسپولیس باشم. 

* گویا در برخورد با مهدی شریفی مصدوم شدی؟

بله، به هر حال در فوتبال از این مسائل زیاد پیش می‌آید. بنده خدا مهدی هم که از عمد این کار را نکرد. اتفاقاً خود شریفی خیلی از این اتفاق ناراحت بود. 

* قرار است امروز تحت عمل جراحی قرار بگیری؟

بله، امروز با هماهنگی پزشک به بیمارستان می‌روم و بینی‌ام را عمل خواهم کرد. 

* از چه زمانی در تمرینات پرسپولیس شرکت می‌کنی؟

ان‌شاالله بعد از چند روز استراحت و گذاشتن ماسک ویژه به تمرینات اضافه می‌شوم و کنار تیم خواهم بود. 

* در مورد اردوی ترکیه حرف و حدیث‌های زیادی مطرح شد...‌

نمی‌دانم این صحبت‌ها بر چه اساسی بود. اردوی ترکیه یک اردوی معمولی مثل سایر اردو‌ها بود. اتفاق عجیب و غریبی در این اردو نیفتاد که بگویم خیلی بد بود. تنها مشکل ما در این اردو لغو شدن بازی‌های تدارکاتی بود. امیدوارم در این فرصت باقی مانده تا شروع لیگ برتر تیم بتواند چند بازی دوستانه خوب برگزار کند تا بچه‌ها هماهنگ‌تر شوند. 

* کار کردن با کالدرون چطور است؟
به نظرم مربی بادانش و باکیفیتی است. ارتباط خوبی با بچه‌ها دارد، ولی هنگام تمرینات بسیار جدی است. امیدوارم بتواند نتایج مناسبی با پرسپولیس بگیرد. 
* در تمرینات هم به عنوان مدافع راست و هم وینگر و مهاجم بازی کردی؛ بالاخره در بازی‌های رسمی در کدام پست به میدان می‌روی؟
من سرباز پرسپولیس هستم. همیشه تابع کادر فنی بوده و هستم و هرجا کالدرون بخواهد بازی خواهم کرد، حتی اگر کادر فنی صلاح بداند درون دروازه هم قرار می‌گیرم. 
* تیم فعلی توانایی قهرمانی مجدد در لیگ برتر را دارد؟
تیم ما پتانسیل بسیار بالایی دارد. بازیکنان باکیفیتی در اختیار داریم و مهم‌تر از آن اسکلت اصلی تیم حفظ شده و چند بازیکن خوب هم به ترکیب ما اضافه شدند. به نظرم اگر متحد و یک‌دل باشیم قطعاً باز هم قهرمان خواهیم شد. 
* سروش و شایان هم از جمع شما جدا شدند!
بله، متأسفانه کادر فنی این تصمیم را گرفت. همه بچه‌ها از جدایی سروش و شایان ناراحت شدند. من در ادامه مسیر فوتبالی و زندگی برای آن‌ها آرزوی موفقیت می‌کنم.