به گزارش افکارنیوز،

پرسپولیس در لیگ نوزدهم از هافبک‌های زیادی برخوردار است و به همین دلیل نام سروش رفیعی را از لیست خود خارج کرد تا بتواند نام وحید امیری را اضافه کند و همچنین باید نام یک بازیکن دیگر که به احتمال زیاد امید عالیشاه است را خارج تا یک مهاجم خارجی به خدمت بگیرند.

اخبار ورزشی- لیست بزرگسالان پرسپولیس پر است و به جز لیست ۱۸ بازیکن بزرگسال، پرسپولیس در خط هافبک با ترافیک بازیکن روبرو است که می‌توان از میان آن‌ها به احمد نوراللهی، کمال کامیابی نیا، محسن ربیع خواه، فرشاد احمدزاده، وحید امیری، سعید حسین پور، سیامک نعمتی و ... اشاره کرد.

البته در این بین برخی رسانه‌ها هم مدعی شدند که پرسپولیس درصدد جذب صفا هادی است که البته تکذیب شد. مدیران باشگاه تیم سرخپوش هیچ پیشنهادی را به این بازیکن ندادند. این بازیکن در گذشته نیز مدنظر استقلالی‌ها بود که البته به این تیم نپیوست و باید گفت سرخپوشان درحال حاضر یک بازیکن عراقی به نام بشار رسن دارند که اگر صفا هادی اضافه شود. طبق قانون کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) باید نام یک بازیکن در لیست آسیایی قرار بگیرد.

درحال حاضر تمام تلاش مدیران باشگاه پرسپولیس و گابریل کالدرون جذب مهاجم خارجی است و پرسپولیسی‌ها مذاکرات خود را با بازیکنان مدنظر آغاز کرده اند تا بازیکنی را جایگزین ماریو بودیمیر کروات کنند.

در همین باره کالدرون نام یک بازیکن برزیلی و آفریقایی را به مدیران باشگاه داده و بر همین اساس پرونده حضور هاسکیچ و دی سانتو در پرسپولیس بسته شد. گفته می‌شد پرسپولیس به هاسکیچ ۷۰۰ هزار دلار پیشنهاد داد، اما باشگاه این بازیکن مخالف حضور او در پرسپولیس بود.