به گزارش افکارنیوز،

روز نخست رقابت‌های جام شهدا ۱۳۹۸ دیروز (چهارشنبه) برگزار شد که شاهین شهرداری بوشهر با هدایت عبدالله ویسی مقابل نیروی زمینی تهران به برد ۲ بر یک رسید و همچنین سایپا مقابل بازیکنان جوان و با تجربه پرسپولیس ۲ - صفر به پیروزی دست یافت تا در بازی فینال مقابل شاهین قرار بگیرد.

اخبار ورزشی- قرار است دیدار رده بندی و فینال فردا (جمعه) برگزار شود و با توجه به اینکهکالدرون درصدد است شکست مقابل سایپا را جبران کند، قرار است با تیم اصلی مقابل شاگردان روانخواه قرار بگیرد.

در این مسابقه مانند گذشته علیرضا بیرانوند در درون دروازه است و مهدی ترابی، احمدنوراللهی، محمد نادری، محمد حسین کنعانی‌زادگان، فرشاد احمدزاده، محسن ربیع خواه و ... بازی خواهند کرد.

پرسپولیسی‌ها در اردوی ترکیه بازی دوستانه‌ای نداشتند که با اعتراض بازیکنان و کادرفنی همراه شد و به همین دلیل کالدرون تصمیم گرفت تا رو در روی سایپا از بازیکنان جوانی همچون محمد حسینی، سعید حسین پور، محمد احسان حسینی و ... استفاده تا از آن‌ها شناخت بهتری پیدا کند.

لازم به ذکر است، در آخرین دوره‌ای که پیش از این جام شهدا برگزار شد، تراکتورسازی تبریز با هدایت یحیی گل محمدی به قهرمانی رسید و سرخپوشان پایتخت دوست داشتند تا با کالدرون این اتفاق را رقم بزنند که مقابل سایپا شکست خوردند.

 

مراسم رونمایی از پیراهن جدید پرسپولیس طی روز‌های آتی برگزار خواهد شد

خبر دیگر اینکه پرسپولیسی‌ها با شرکت آل اشپورت به توافق رسیدند تا پیراهن‌های برند آلمانی را برتن کنند و بر همین اساس قرار است مراسم رونمایی از پیراهن جدید پرسپولیس طی روز‌های آتی برگزار شود.