به گزارش افکارنیوز،

دیدار تیم های استقلال و بادران از ساعت 18:30 در شرایطی در حال برگزاری است که شاگردان فرهاد کاظمی در همان ابتدای مسابقه موفق شدند 2 گل وارد دروازه سید حسین حسینی کنند.

اخبار ورزشی_ گل اول در دقیقه 10 توسط یاسر وکیلی و گل دوم در دقیقه 20 بازی توسط ابوالفضل ابراهیمی واد دروازه استقلال شد.در ادامه استقلالی ها روی ضربه دیاباته به گل رسیدند تا بازی 2 بر یک شود. در ادامه استقلالی ها باز هم روی دروازه بادران حملاتی را تدارک دیدند و این بار فرشید اسماعیی با یک ضربه محکم دروازه بادران را باز کرد تا کار به تساوی بکشد.

* نیمه اول این دیدار در شرایطی آغاز شد که بهتاش فریبا پیشکسوت استقلال بازی دو تیم را از نزدیک تماشا کرد.

*علی دشتی در این نیمه از داور بازی کارت زرد دریافت کرد.

* در شرایطی که جواد زرینچه و مسئولان باشگاه استقلال روی برگزاری بازی پشت درهای بسته تاکید می کنند اما باز هم در اوایل این دیدار درها به روی تماشاگران باز شد و هواداران فوتبال بازی را از نزدیک تماشا کردند. البته حضور هواداران استقلال در جریان این دیدار اتفاق خوبی است اما اینکه چرا مسئولان استقلال روی برگزاری تمرینات و بازی ها پشت درهای بسته تاکید می کنند و حتی اجازه ورود نمایندگان رسانه ها را نمی دهند جای تعجب دارد. در این بین حامد حاجیلو مدیر روابط عمومی باشگاه استقلال نیز در سیاستی عجیب پاسخگوی خبرنگاران نیست. پیگیری های خبرنگار فارس هم نشان می دهد حاجیلو در جریان بازی دوستانه استقلال و بادران هم در ورزشگاه حضور ندارد و مشخص نیست مدیر روابط عمومی یک باشگاه پرطرفدار با چه متر و معیاری انتخاب شده و قرار است سیاست رابط این باشگاه با نمایندگان رسانه ها باشد.