به گزارش افکارنیوز،

 گابریل کالدرون پس از پیروزی امروز چهار بر صفر پرسپولیس مقابل نیروی زمینی در دیدار رده بندی تورنمنت چهارجانبه شهدا به خبرنگاران گفت: به نیروی زمینی بابت سبک بازی اش تبریک می گویم. دو دیدار تدارکاتی با آنها داشتیم که خیلی به ما کمک کرد.

اخبار ورزشی_ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس افزود: همانطور که گفتم در بازی های اینچنینی باید به شناخت لازم و کامل نسبت به عملکرد بازیکنان تیم برسیم. ما بازی تدارکاتی می خواهیم تا به میزان دقت بالا هم برسیم.

وی درباره پیروزی پرسپولیس در این دیدار تاکید کرد: نیروی زمینی به نفع فوتبال در ایران، کار کرد. ما طبق روال عادی خودمان کار را ادامه می دهیم و با دو تیم دیگر هم بازی می کنیم. برنامه خومان را به همین منوال ادامه می دهیم.

کالدرون درباره عملکرد بازیکنان خود تصریح کرد: از روحیه بازیکنان راضی هستم. کارهایی که در تمرینات انجام داده بودیم را در زمین پیاده کردیم. باید از تیم خودم بابت این سبک بازی تشکر کنم.

وی درباره تعویق نوزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر تصریح کرد: من هنوز تاریخ شروع لیگ را نمی دانم ولی این به کار ما می آید. با توجه به اینکه نتوانستیم دراستانبول بازی کنیم و از طرف دیگر منتظر مهاجم هستیم که هنوز به ما اضافه نشده است به ما فرصت کار کردن می دهد.

کالدرون در پاسخ به این سوال که به نظر می رسد تاکتیک پرسپولیس تغییر کرد افزود: نسبت به بازی قبلی هیچ تغییری نداشتیم. در بازی امروز با تجربه ها بازی کردند. من امیری را بیشتر در حمله می خواهم چون او می تواند گل بزند.

وی در پایان راجع به احتمال حضور رضا اسدی در پرسپولیس افزود: من چیزی درباره او نمی دانم.