به گزارش افکارنیوز،

سیروس دین‌‌محمدی درباره شرایط تیم فوتبال استقلال اظهار داشت: در این مدت چیزی که از استراماچونی دیدم و مثبت بود، بی‌حاشیه‌بودن اوست و به قول معروف سیاه‌باز نیست. از زمانی که استراماچونی هدایت استقلال را برعهده گرفته، مصاحبه نکرده و نگفته است که تیم را قهرمان می‌کنم یا فلان مشکلات را داریم.

اخبار ورزشی- وی در ادامه افزود: متأسفانه یکسری از مربیان در فوتبال ایران سیاه‌باز هستند و صحبت از قهرمانی می‌کنند. مربی‌ای دیدیم که به مدیرعامل فلان تیم گفته است تیم شما را به لیگ برتر می‌آورم. مدیر ساده هم قبول کرده و گرفتار سیاه‌‌بازی آن مربی شده است. مدیران ما باید باهوش باشند و گول این حرف‌ها را نخورند. مورینیو و گواردیولا هم نمی‌توانند تضمینی برای قهرمانی بدهند. برخی از مربیان در داخل کشور از شگردهای مختلف برای قهرمانی یک تیم یا صعود آن به لیگ برتر استفاده می‌کنند.

بازیکن و مربی پیشین استقلال تصریح کرد: استراماچونی در این مدت بدون حاشیه کارش را انجام داده و به یکسری بازیکن جوان بها داده است. من او را مربی خوبی دیدم که تنها به فکر کارش است و صحبت‌های خارج از فوتبال انجام نمی‌دهد.

دین‌محمدی در مورد اینکه استقلال بازیکن بزرگی در ترکیبش ندارد، گفت: بزرگ‌تر در فوتبال اروپا معنی ندارد. تیم باید «تیم» باشد. شاید بزرگ‌تری بیاید که بازیکنان او را دوست نداشته باشند. ضمن اینکه قرار نیست در تیم استقلال فعلی همه نقش بزرگ‌تر را بازی کنند و هر کسی بخواهد به داور اعتراض کرده یا به هم‌تیمی‌اش چیزی بگوید. کاپیتان تیم مشخص است و او وظیفه صحبت با داور را دارد. بازیکنان استقلال نباید کار را خراب کنند و هر کسی جایگاه خودش را باید بداند. بازیکن جوان حق ندارد با داور صحبت کند. دیگر گذشت آن دوران که با داد و بیداد بتوان نظر داور را عوض کرد.