به گزارش افکارنیوز،

 لیگ ستارگان قطر برخلاف لیگ‌برتر ایران قرعه‌کشی شد و تیم‌ها از حالا می‌دانند که در طول فصل کدام هفته‌ها باید به مصاف کدام باشگاه‌ها بروند.

اخبار ورزشی- لیگ قطر به دلیل حضور لژیونرهای ایرانی برای ما نیز اهمیت بسیاری دارد. امید ابراهیمی و علی فریدون در الاهلی بازی می‌کنند، کریم انصاری‌فرد یکی از مهاجمان کلیدی السیلیه است، مرتضی پورعلی‌گنجی در عضویت العربی قطر است ورامین رضاییان نیز پیراهن الشحانیه را بر تن دارد.

نکته جالب اینکه در هفته نخست لیگ قطر شاهد یک دوئل جذاب ایرانی هستیم. العربی و الاهلی به میزبانی العربی به مصاف هم می‌روند. این بازی رویارویی مرتضی پورعلی‌گنجی با امید ابراهیمی و علی فریدون است. پورعلی‌گنجی یکی از عناصر کلیدی خط دفاع العربی است و امید ابراهیمی هم نشان داده هافبکی توانا در ترکیب الاهلی محسوب می‌شود.

همچنین السیلیه در هفته نخست مقابل الخور قرار می‌گیرد و الغرافه و الشحانیه هم به مصاف هم می‌روند. امید ابراهیمی، اما در هفته دوم هم باید مقابل تیمی بازی کند که یک مهاجم ایرانی در اختیار دارد. الاهلی در هفته دوم که در خانه خودش میزبان است، برابر السیلیه قرار می‌گیرد. بی‌شک تقابل امید ابراهیمی و کریم انصاری‌فرد از نکات جالب این بازی است. بازی میان دو بازیکنی که سال‌هاست پیراهن تیم‌ملی ایران را برتن دارند و جزو بازیکنان باتجربه ایران محسوب می‌شوند، بدون شک یکی از تقابل‌های مهم ایرانی‌ها در لیگ ستارگان قطر خواهد شد.