به گزارش افکارنیوز،

گابریل کالدرون در شرایطی روز گذشته با حضور اصحاب رسانه و هواداران در محل تمرین تیمش مواجه شد که از این موضوع تعجب و اعلام کرد که نمی‌دانسته تمرین پشت درهای بسته برگزار نمی‌شود. این در حالی است که اگر قرار باشد تمرین پشت درهای بسته یا در حضور خبرنگاران و تماشاگران برگزار شود، سرمربی تیم است که در این مورد تصمیم نهایی را می‌گیرد.

اخبار ورزشی- با آغاز تمرین روز گذشته سرخپوشان کالدرون با اصرار خبرنگاران برای انجام مصاحبه مواجه شد و همین مسئله کافی بود تا او از شرایط موجود دلخور شده و صراحتا به خبرنگاران اعلام کند که تمرین بدون هماهنگی وی در این شرایط برگزار شده و او فقط 5 دقیقه از  زمانش را در اختیار اصحاب رسانه قرار خواهد داد. 

سرمربی پرسپولیس در همین مدت کوتاه هم حرف‌هایی زد که جای تأمل دارد.

کالدرون همچنان در انتظار اقدام باشگاه
تقریبا سه هفته پیش بود  که گابریل کالدرون در مصاحبه ویدئویی که با سایت باشگاه پرسپولیس داشت، صراحتا گفت؛ منتظر است ببیند باشگاه در مورد جذب مهاجم نوک چه اقدامی انجام داده است. او قبل از اردوی تیمش در ترکیه نام بازیکنان مدنظرش را برای این پست به باشگاه اعلام کرده بود. در آن مقطع باشگاه پرسپولیس تنها اقدامی که در این مورد انجام داد این بود که ویدئوی مصاحبه گابریل را نصفه و نیمه در صفحه اینستاگرام گذاشت و حرف‌های او را در قالب یک مصاحبه نوشتاری روی خروجی سایت قرار داد. مصاحبه‌ای که از قول کالدرون عنوان شد همه چیز در اردوی ترکیه عالی است و باشگاه در همه زمینه‌ها خیلی خوب عمل کرده است!

کالدرون بعد از بازگشت به تهران نیز چند بار در مصاحبه‌های خود از این موضوع گلایه کرد که چرا هنوز مهاجم مدنظرش جذب نشده و در مصاحبه روز گذشته خود نیز  به نوعی به مدیریت باشگاهش اولتیماتوم داد و گفت که امیدوار است تا 48 ساعت آینده بازیکن مدنظرش در تهران باشد. کالدرون البته بار دیگر از شرایط اردوی تیمش در ترکیه اظهار نارضایتی کرد و گفت انتظار بازی دوستانه بیشتری داشته است.

مهاجم نوک پرسپولیس را چه کسی انتخاب می‌کند؟
یکی از دلایلی که باعث شده انتخاب مهاجم نوک در پرسپولیس به تاخیر بیفتد دخالت ایجنت‌های نزدیک به باشگاه در این زمینه است. مدیریت باشگاه پرسپولیس جدا از اینکه از کالدرون  لیست مهاجمان مدنظرش را گرفته از ایجنت‌های نزدیک خود نیز لیست گرفته است. در واقع این ایجنت‌ها ابتدا تلاش کردند با مهاجمان مدنظر کالدرون ارتباط بگیرند اما وقتی موفق نشدند راه دیگری را برای آوردن مهاجم خارجی به پرسپولیس در پیش گرفتند.

در این میان همکاری مدیریت و مدیر تیم پرسپولیس با برخی ایجنت‌ها در نوع خودش عجیب است.ضمن اینکه خیلی از مهاجمانی هم که نام آنها در رسانه‌ها مطرح می‌شود در واقع گزینه‌های ایجنت‌های نزدیک باشگاه هستند نه کالدرون. عجیب‌تر اینکه هنوز هم این ایجنت‌ها در حال معرفی کردن مهاجم به ایرج عرب و محسن خلیلی هستند!

بی‌خبری کالدرون از آنچه پیرامون تیمش می‌گذرد
نکته قابل تامل دیگر در پرسپولیس بحث بی‌خبری کالدرون از همه اتفاقاتی است که پیرامون تیمش می‌گذرد. در روز‌های اخیر مصاحبه‌هایی از سوی علیرضا بیرانوند و علی علیپور مبنی برای علاقه آنها به ترانسفر شدن مطرح شد و حتی در این زمینه پشنهادات رسمی و غیر رسمی هم برای این دو بازیکن به باشگاه پرسپولیس رسید اما کالدرون از هیچ یک از آنها اطلاع نداشت و از طریق سوالات خبرنگاران در جریان این موضوع قرار گرفت.

به نظر می‌‌آید نه مدیرعامل و نه مدیر تیم پرسپولیس و البته نماینده وزارت ورزش در هیئت مدیره این باشگاه خیلی علاقمند نیستند سرمربی تیم‌شان را در جریان اتفاقات روز تیم قرار بگیرد و ترجیح می‌دهند همه مسائل زیر نظر خودشان باشد. اگر قرار باشد این شرایط با آغاز فصل هم در پرسپولیس ادامه داشته باشد قطعا عواقب خوبی برای این تیم در پی نخواهد داشت. اگرچه کاملا مشخص است در پرسپولیس خیلی‌ها وظایف خودشان را هم نمی‌دهند و این روز‌ها درگیر مسائل دیگر هستند.

تعاملی که وجود ندارد

کالدرون روز گذشته نکته دیگری هم گفت که جای بررسی دارد. او در پاسخ به این پرسش که آیا با باشگاه پرسپولیس تعامل دارد، گفت: «تا امروز ارتباط‌مان با مدیریت به اندازه کافی نبوده است.» این اظهار نظر یعنی اینکه سرمربی آرژانتینی پرسپولیس و مدیریت باشگاه از یکدیگر فاصله دارند و این می‌تواند زنگ خطری برای پرسپولیس باشد. هنوز فصل شروع نشده و هنوز پرسپولیسی‌ها به آن معنا درگیر مسائلی مانند پرداخت پولبه مربیان و بازیکنان نشده‌اند و البته مسائل حاشیه‌ای که همواره اطراف تیم‌های بزرگ وجود دارد، به صورت کامل در پرسپولیس خودش را نشان نداده است. با این حال و با وجود اینکه در ابتدای راه هستیم، کالدرون از عدم رابطه خوب با باشگاه گلایه می‌کند و این نشان می‌دهد شرایط باشگاه پرسپولیس مناسب نیست.

حرف‌های کالدرون به نوعی آتش زیر خاکستر است و با این شرایط پرسپولیس باید منتظر روزهای سخت‌تر و البته مشکلات بیشتری باشد.