به گزارش افکارنیوز،

پس از درخشش و قهرمانی‌های متعدد تیم فوتبال پرسپولیس تهران با برانکو، هواداران این تیم امیدوار بودند تا پس از کسب قهرمانی در جام حذفی، مرد کروات از کرواسی به تهران بازگردد و تیم را برای لیگ نوزدهم آماده کند، اما این اتفاق رخ نداد و او برای همیشه از ایران رفت.

اخبار ورزشی_ پرسپولیسی‌ها پس از خروج برانکو بیان می‌کردند که او به ایران بازمی گردد و تمرینات را از ۵ مرداد آغاز خواهد کرد، اما مدیران باشگاه الاهلی عربستان بیان کردند که با برانکو به توافق رسیدند و سپس با او قرارداد امضا کردند. قرارداد برانکو با عربستانی‌ها سبب شد تا ایرج عرب و مدیران پرسپولیس بیان کنند تا از او شکایت می‌کنند که هنوز این اتفاق رخ نداده و پرسپولیسی‌ها نمی‌خواهند از برانکو شکایت کنند.

بر اساس گفته های یک منبع آگاه در باشگاه پرسپولیس، ۲ طرف می‌خواهند با توافق مشکل بوجود آمده را حل کنند و در حالیکه گفته می‌شد برانکو از پرسپولیس شکایت کرده، اما هنوز این اتفاق رخ نداده و وکلای پرسپولیس و برانکو درصدد هستند تا با یکدیگر به توافق برسند.  

البته ۲طرف مستندسازی و مدارک را کامل کرده اند تا اگر به توافق نرسیدند و نیاز به شکایت بود، این کار را انجام دهند. دلیل پرسپوولیسی‌ها برای شکایت این است که برانکو یک سال دیگر قرارداد داشت و می‌توانست با حضور در ایران مطالباتش را دریافت می‌کند و برانکو و وکیل او نیز معتقدند، سرمربی کروات، ۹ ماه از پرسپولیس هیچ دریافتی نداشت و نامه فسخ قرارداد نیز به این باشگاه رسیده است.

به هرحال باید منتظر ماند و دید در روز‌ها و ماه‌های آینده ماجرای برانکو و پرسپولیس چگونه حل خواهد شد.