به گزارش افکارنیوز،

 امیر قلعه نویی سرمربی تیم فوتبال سپاهان درباره برگزاری اردوی این تیم در ترکیه اظهار کرد: مرحله دوم اردوی پیش فصل خود را در ترکیه برگزار کردیم و  اردوی خوبی هم بود و ۳ بازی دوستانه با تیم‌های ترکیه انجام دادیم. همچنین از باشگاه سپاهان و مسلم فیض اللهی که هماهنگی‌های لازم را برای برپایی اردو انجام دادند تشکر می‌کنم.

اخبار ورزشی- قلعه نویی درباره اینکه بازی‌های لیگ برتر فوتبال با تاخیر برگزار می‌شود، گفت: بله تاخیر در برگزاری بازی‌ها به ضرر تیم هاست. همچنین ما طبق زمان قبلی که اعلام کرده بودند، تمرینات خود را شروع کرده و اردوهایمان را برنامه ریزی کردیم، اما بعد از مدتی اعلام کردند که بازی‌ها در زمان دیگری برگزار می‌شود. به هر حال تکلیف بازی‌های فصل جدید مشخص نیست و این موضوع به تیم‌ها از جمله تیم ما لطمه می‌زند.

مسئولان برای رفع ایرادات ورزشگاه ها باید زودتر ابلاغ می کردند 

سرمربی سپاهان درباره اینکه گفته می‌شود که تا ورزشگاه‌ها آماده نشود بازی‌ها برگزار نمی‌شود، بیان کرد: به هر حال از مسئولان فوتبال باید بپرسید که دلایلشان برای برگزار نشدن بازی‌ها چیست. آن‌ها باید بعد از پایان  لیگ هجدهم به باشگاه‌ها ابلاغ می‌کردند که ۲ ماه فرصت دارید تا ایرادات  ورزشگاه‌های خود را برطرف کنید که این کار را نکردند.

۲ بازیکن دیگر هم جذب می کنیم 

او درباره وضعیت نقل و انتقالات سپاهان و آیا از عملکرد باشگاه در جذب بازیکنان رضایت دارد، گفت: بله عملکرد باشگاه در نقل و انتقالات خیلی خوب بود و ۲ بازیکن دیگر هم می‌گیریم تا لیست نفرات خود را تکمیل کنیم.

قلعه نویی درباره اینکه شایان مصلح گزینه مدنظرش است، بیان کرد: من در این باره صحبت نمی‌کنم و هر زمانی که با بازیکن مدنظرمان قرارداد بستیم نامش را اعلام می‌کنیم.

سرمربی سپاهان درباره اینکه گفته می‌شود مبلغ قرارداد بازیکنان جذب شده نجومی است و کی روش استنلی با مبلغ بالایی قراردادش را با این تیم اصفهانی تمدید کرده است، گفت: این موضوع صحت ندارد و مبالغ قرارداد ما معقول است. حتی حاضریم که مبلغ قرارداد‌های خود را منتشر کنیم تا واقعیت مشخص شود. رقم قرارداد کی روش خیلی پایین‌تر از بازیکنان خارجی جدید سایر تیم‌ها است.