به گزارش افکارنیوز،

شاهین بیانی در خصوص اعتراض برخی سرمربیان تیم های لیگ برتری به تاخیر در شروع لیگ نوزدهم گفت: این اتفاق تنها در فوتبال ما رخ می دهد و تیم هایی که در زمان مقرر تمرینات خود را شروع کرده اند متضرر خواهند شد.

اخبار ورزشی- بیانی در ادامه گفت: اکثر تیم های لیگ برتری برنامه ریزی دقیق را برای خود داشتند، زمان برای تمرینات بدنسازی، کارهای تاکتیکی و بازی های تدارکاتی همه اینها برای این بود که یک تیم بتواند با آمادگی کامل راهی لیگ شود. اما این وقفه ها سرمربیان لیگ را دچار سردرگمی کرده و آنها حق دارند نسبت به این موضوع معترض باشند بنابراین سازمان لیگ باید هر چه زودتر زمان دقیق بازی ها را اعلام کند تا تیم ها هم از این بلاتکلیفی بیرون بیایند.

مدافع پیشین استقلال در پاسخ به این پرسش که گفته می شود آبی پوشان برای فصل جدید بازیکن بزرگی که بتواند تیم را رهبری کنند ندارد، گفت: امسال تقریباً استقلال فاقد بازیکنان بزرگ است و این اتفاق خوبی برای این تیم نیست. هر ساله شاهد بودیم که آبی پوشان چند بازیکن بزرگ داشته که جوانان تیم از آنها حرف شنوی داشتند که این بازیکنان بزرگی ارتباط و تعامل خوبی بین بازیکنان جوان و کادر فنی بودند اما امسال و برای شروع لیگ نوزدهم تقریباً چنین شرایطی در استقلال وجود نخواهد داشت و امیدوارم برای این مشکل، یک راهکار خوب پیدا شود تا استقلال با داشتن دو یا سه بازیکن بزرگ کارش را آغاز کند.

وی در ادامه گفت: بازیکنان جوان باید بدانند به کدام تیم آمده و چه پیراهنی را بر تن می کنند آنها باید خود را از حاشیه ها دور کرده و تمام تمرکزشان این باشد که با ارائه بازی های خوب در استقلال موفق باشند. زیرا استقلال و پرسپولیس ویترین فوتبال کشور ما هستند و اگر این جوانان خوب باشند مطمئناً خیلی زود به تیم ملی راه پیدا خواهند کرد.

بیانی تصریح کرد: باید به جوانان مان بها دهیم، آنها آینده فوتبال ما هستند و اگر در راه درست گام بردارند مطمئن باشید حرف های زیادی در آینده برای گفتن خواهند داشت.

وی در پاسخ به این پرسش که هواداران از کادر فنی و بازیکنان در این فصل انتظار قهرمانی دارند، خاطرنشان کرد: طرفداران استقلال همیشه منطقی و عاشق تیم شان هستند. ۶ سال است که آبی پوشان به قهرمانی در لیگ دست پیدا نکرده و حالا هواداران دوست دارند استراماچونی این سنت را شکسته و در پایان لیگ نوزدهم استقلال را قهرمان کند. اگرچه کار سختی برای استراماچونی در پیش است اما با شناختی که از او پیدا کرده ایم او یک مربی حرفه ای است ولی هواداران هم باید به او اجازه دهند که با آرامش کارش را انجام دهد مطمئناً استراماچونی هم می داند که به چه تیمی آمده است و هوادارانش چه انتظاراتی دارند اما به طور حتم اگر استراماچونی نتواند در فصل اول حضور در فوتبال ایران استقلال را به قهرمانی برساند برای فصل دوم این اتفاق قطعاً رخ خواهد داد و استقلال جام را بالای سر خواهد برد.