به گزارش افکارنیوز،

 جواد منافی درباره شرایط پرسپولیس پیش از بازی دوستانه برابر پیکان، اظهار کرد: با وجود این که تیم یک اردوی آماده‌سازی در ترکیه برگزار کرد اما خود آقای کالدرون اعلام کرد که تیمش در این اردو نتوانست بازی‌های تدارکاتی خوبی داشته باشد. همین امر هم باعث شد پرسپولیس به دو دیدار جام شهدا، مثل بازی تدارکاتی نگاه کند. از این رو برای کالدرون آن‌چنان اهمیت نداشت تیمش در این تورنمنت نتیجه بگیرد. او سعی داشت دو تیم را در دو بازی به میدان بفرستد تا بیش‌تر نسبت به بازیکنان شناخت پیدا کند. البته پرسپولیس در مجموع عملکرد بدی در این تورنمنت نداشت و خوب کار کرد.

اخبار ورزشی- او اضافه کرد: با این که پرسپولیس در جام شهدا سوم شد، اما نمی‌توان از الان ارزیابی خوبی از تیم داشت چراکه برای ارزیابی دقیق باید اجازه بدهیم زمان بگذرد. اگر بخواهیم تیم کادرون را بررسی کنیم، باید تا هفته پنجم لیگ صبر کنیم. آن چیزی که اهمیت دارد، این است که شاکله تیم فصل قبل حفظ شده است. تعدادی از بازیکنان پیشین هم به تیم برگشتند که از این امر بله هماهنگی تیم بیش‌تر کمک می‌کند.

منافی با اشاره به عملکرد ماریو بودیمیر درفصل گذشته، گفت: این مهاجم عملکرد خوبی نداشت و انتظارات را برآورده نکرد. متاسفانه وقتی تیمی قصد دارد بازیکن خارجی جذب کند، دلالان پای کار می‌آیند تا بازیکن خودشان را به تیم بدهند. در مورد بودیمیر هم شاید مسائلی پشت پرده بوده است که ما از آن بی‌خبریم. با این حال امیدوارم مدیران حال حاضر، در جذب بازیکنان خارجی عجله نکنند و با دقت کافی اقدام به جذب بازیکن کنند چون باید بازیکنی جذب شود که از همه بازیکنان ایرانی بهتر باشد.

وی هم‌چنین به حاشیه‌های اخیر پرسپولیس اشاره کرد و گفت: پرسپولیس با همه تیم‌های خارجی خلیج فارس، تفاوت دارد. کادرون علاوه بر مسائل فنی باید مدیریت خوبی هم داشته باشد تا حاشیه‌ها را کم‌تر کند. پرسپولیس ۴۰ میلیون هوادار دارد که همه دوست دارند این تیم بتواند روند خوبش را ادامه بدهد به همین خاطر همه از جمله پیشکسوتان باید دست به دست هم بدهند تا با حمایت خود به تیم روحیه بدهند.