به گزارش افکارنیوز،

رضا مهرورز در رودسر با اشاره به پیروزی شاهین مقابل ایفا اردکان اظهار کرد: پیش‌بینی دیداری سخت مقابل تیم اردکان را داشتیم، ایفا از مربی با دانشی سود می‌برد و حضور این تیم در جایگاه سوم نشان از توانایی‌های بالای شاگردان علی رحیمی دارد.

اخبار ورزشی_ وی با بیان اینکه فرید بلوکباشی در دیدار مقابل ایفا محروم بود، خاطرنشان کرد: بازیکنانمان در دیدار مقابل ایفا فعل خواستن را صرف کرده و با ارائه یک بازی بی‌نقص موفق به پیروزی سه بر دو مقابل رقیب قدرتمندمان شدیم.

سرمربی جدید تیم فوتبال شاهین رودسر با تأکید بر نقش پررنگ هواداران رودسری در این پیروزی افزود: حضور محسن نصرالله زاده در کادر فنی تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان باعث افتخار فوتبال رودسر و گیلان بوده و ایشان حکم پدر در تیممان را داشتند.

مهرورز با بیان اینکه موتور شاهین روشن‌شده است، گفت: شاهین در فصول اخیر همواره در نیم دوم نتایج بهتری نسبت به نیم‌فصل نخست کسب کرده است، با پیروزی مقابل ایفا به رده پنجم جدول صعود کرده و در سایر دیدارهای لیگ برتر برای پیروزی به میدان رفته و نیم‌نگاهی به سکو داریم.

هدایت تیم فوتبال ساحلی شاهین رودسر بر عهده محسن نصرالله زاده بوده و با انتخاب نصرالله زاده به‌عنوان مربی تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان، رضا مهرورز با حکم مدیرعامل شاهین به‌عنوان سرمربی این تیم انتخاب شد.

مهرورز سابقه کاپیتانی تیم شاهین رودسر را دارد و در فصول اخیر به‌عنوان دستیار نصرالله زاده در تیم شاهین فعالیت می‌کرد.