به گزارش افکارنیوز،

مهدی تارتار درباره شرایط نفت مسجدسلیمان، دیدار تدارکاتی این تیم با پرسپولیس ، وضعیت سرخ‌های پایتخت بعد از جدایی برانکو ایوانکوویچ و برخی موضوعات دیگر صحبت‌هایی انجام داد که ماحصل آن را در ادامه می‌خوانید:

**طبیعی بود پرسپولیس بهتر از ما کار کند

اخبار ورزشی- بازی خوبی با پرسپولیس انجام دادیم. در نیمه اول خوب کار کردیم و پرسپولیس هم تلفیقی از بازیکنان جوان و باتجربه اش را به زمین فرستاد. بین دو نیمه تغییراتی را در ترکیب اصلی مان ایجاد کردیم و به همین خاطر نیمه دوم آنها بهتر از ما بودند. پرسپولیس تیم قدرتمندی است و طبیعی بود که بهتر از ما کار کنند.

**پرسپولیس دو تیم یکدست و خوب دارد

پرسپولیس کنونی دو تیم خوب از نظر من دارد. آنها جوان‌های خوبی را جمع‌ کرده‌اند که در کنار باتجربه‌ها می‌توانند کار کنند. دو تیم یکدست دارند و آنطور که من شنیدم در بازی با پیکان هم خوب بودند. امسال واقعا تیم قدرتمندی خواهند بود.

**به کالدرون خوشامد گفتم

در پایان مسابقه با پرسپولیس صحبت کوتاهی با آقای کالدرون داشتیم. او را دیدم و سمتش رفتم و بابت حضورش در ایران خوشامد گفتم. امیدوارم او بتواند مانند گذشته پرسپولیس را باقدرت زیاد وارد مسابقات کند.

**روستایی واقعا اذیت‌مان کرد

امیر روستایی بازیکن خیلی خوبی است. او واقعا ما را اذیت کرد، یک گل زد و یک پاس گل هم داد. به طور کلی جوان‌های پرسپولیس همه خوب بودند و می‌توانند به کار این تیم بیایند.

**پرسپولیس برای چهارمین قهرمانی چیزی کم ندارد

از الان نمی‌شود مقایسه‌ای میان تیم برانکو با تیم کالدرون انجام دهیم. خیلی زود است در این خصوص حرف بزنم اما فکر می‌کنم پرسپولیس همچنان تیم قدرتمندی است که می‌تواند برای کسب چهارمین قهرمانی متوالی گام بردارد و قطعا یکی از اصلی‌ترین مدعیان خواهد بود.

**یکی، دو بازیکن دیگر نیاز داریم

تیم ما تغییرات زیادی نسبت به گذشته داشته و کار سختی داریم. بازیکنان خوبی داریم و در نقل و انتقالات نفرات مورد نظر مان را جذب کردیم. البته به یکی، دو بازیکن دیگر نیاز داریم تا بتوانیم با شرایط خوب تیم را به مسابقات بفرستیم تا موفق شویم.