به گزارش افکارنیوز،

پس از کش و قوس‌های فراوان درباره زمان قرعه کشی نوزدهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر فوتبال در نهایت امروز (یکشنبه) حیدر بهاروند، رئیس سازمان لیگ اعلام کرد این مراسم سه شنبه هفته آتی (۱۵مرداد) در تالار شورای شهر مشهد برگزار خواهد شد.

اخبار ورزشی_ البته همچنان زمان آغاز این رقابت‌ها نامشخص است و تاکنون تاریخ قطعی هفته اول لیگ برتر اعلام نشده است.

طبق اعلام یکی از مدیران سازمان لیگ پس از جلسه امروز اعضای هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال که در آن بار دیگر روی بحث رعایت الزام‌های مدنظر فدراسیون و سازمان لیگ و برگزاری بازی‌ها در ورزشگاه‌های آماده تاکید شد، در جلسه مهدی تاج با مسعود سلطانی فر هم درباره این موضوع بحث و تبادل نظر شده و وزیر ورزش و جوانان هم اعلام کرده باید هرچه سریع‌تر با رعایت استاندارسازی ورزشگاه ها، لیگ نوزدهم آغاز شود.

برهمین اساس قرار است مسئولان فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ تا سه شنبه هفته جاری آخرین وضعیت ورزشگاه‌ها را بررسی کرده و در صورت آماده بودن نیمی از آن‌ها، تاریخ شروع لیگ را هم در همان مراسم قرعه کشی اعلام کنند.

شماره گذاری صندلی ها، نصب دوربین‌های مداربسته و گیت‌های بازرسی، بلیت فروشی الکترونیکی جزء شرط‌های الزامی مدنظر برای برگزاری بازی‌های لیگ برتر در ورزشگاه‌ها است.

در روز‌های اخیر از روز‌های مختلفی مانند ۲۳، ۲۵، ۲۸ و ۲۹ مرداد به عنوان تاریخ آغاز لیگ نوزدهم نام برده شده است، اما مسئولان سازمان لیگ و فدراسیون بار‌ها اعلام کرده اند تا زمانیکه درباره استانداردسازی ورزشگاه‌ها به جمع بندی نرسند، تاریخ قطعی شروع این رقابت‌ها را اعلام نمی‌کنند.