به گزارش افکارنیوز،

باشگاه استقلال قصد دارد پیش از آغاز فصل جدید لیگ برتر فوتبال، در هفته جاری درصدی از مطالبات اعضای این تیم را به آنها پرداخت کند. میزان این پرداختی هنوز مشخص نیست و بستگی به مبلغ واریزی اسپانسر دارد.

اخبار ورزشی- خبر دیگر از استقلال اینکه، این تیم با جذب ۲ بازیکن فهرست خود را در فصل نقل‌وانتقالات تابستانی می‌بندد. بازیکنان مدنظر آبی‌پوشان در پست‌های دروازه‌بان و مدافع چپ هستند. برای پست دروازه‌بان به احتمال خیلی زیاد و در صورتی که مشکلی به وجود نیاید محمد ناصری به این تیم می‌پیوندد.

این دروازه‌بان که فصل گذشته در تیم‌های شهرخودرو و پیکان حضور داشت چند روزی است با استقلال تمرین می‌کند و به نظر می‌رسد نظر کادرفنی را هم جلب کرده است. البته مسئولان باشگاه هنوز برای جذب مدافع چپ به جمع‌بندی نهایی نرسیدند و مشغول مذاکره با گزینه‌های مدنظر هستند تا در نهایت با یکی قرارداد امضا کنند.

همچنین خبر دیگر اینکه، پس از جدایی علی خطیر، باشگاه استقلال دیگر جانشینی برای او انتخاب نمی‌کند. به این ترتیب پرونده حضور معاون ورزشی در استقلال بسته شد و از این پس امیرحسین فتحی و هادی مباشری همه امور را در دست می‌گیرند.