به گزارش افکارنیوز،

یک اتفاق عجیب و یک کری‌خوانی بی‌موقع در برنامه صبحگاهی شبکه سوم سیما، جنجال بزرگی رقم زد. این بار دیگر جنگ سرخابی‌ها، جنگ بر سر ۴ و ۶ نیست؛ این مرتبه جنگ‌شان بر سر مهم‌ترین اتفاق ممکن است؛ آن‌ها حالا وارد جنگ بر سر لوگو شده‌اند و این جنگ را یک مجری تلویزیون آغاز کرد و سامان گوران با جملاتی توهین‌آمیز ادامه داد. 

اخبار ورزشی- در ادامه این اتفاقات، وحید قلیچ به ما گفت: «این مسائل را می‌بینم از دست مدیران باشگاه حرص می‌خورم. اگر مدیریت بلد بودند، کار به اینجا نمی‌رسد که یک بچه، این‌طور در مورد پرسپولیس حرف بزند. این آدم که 

اسمش هم خیلی عجیب و غریب است، شجاعت کرده این‌طور حرف بزند، اما می‌بینید که مدیران باشگاه هیچ بخاری ندارند تا جوابش را بدهند!» او اضافه کرد: «سامان گوران یک دلقک است. از او انتظاری بیش از این نداریم ولی بقیه مدیران باید مقابلش بایستند. محسن خلیلی کجاست؟ چرا در صفحه اینستاگرامش شعر گذاشته؟ باید جواب این دلقک را می‌داد، باید کاری می‌کرد که گوران بیاید دم دفتر باشگاه و صد میلیون بار عذرخواهی کند، اما می‌بینیم که عین «یک سطل ماست»، فقط همه چیز را نگاه می‌کنند! آن هم از محسن سیدی؛ انگار نه انگار که مربی پرسپولیس شده. آقاجان! برو یک مصاحبه‌ای انجام بده، حرفی بزن، چیزی بگو که مردم بفهمند مربی پرسپولیس شدی!» 

قلیچ گفت: «این دلقک به خاطر بازی در تلویزیون مطرح شد، اما از آنجا اخراجش کردند. حالا در فضای مجازی به راحتی می‌تواند پرسپولیس را مسخره کند. البته اگر جرأتش را دارد، با ما پیشکسوتان باشگاه قرار بگذارد؛ خودمان جوابش را می‌دهیم! ما بلدیم با این‌جور آدم‌ها چطور برخورد کنیم. جرأت دارد چشم در چشم ما، این حرف‌ها را بزند. البته باید عدالت داشته باشیم، به خدا کار آن کسی که به لوگوی استقلال توهین کرد هم بد بود. هیچ جای دنیا، کسی جرأت ندارد با لوگوی باشگاه دیگر شوخی کند. لوگو و پیراهن، همه چیز یک باشگاه است. آن آدم کار بدی کرد، عذرخواهی هم کرد ولی گوران کارش توهین بود نه شوخی و مسخره کردن. کسی حق ندارد به هواداران استقلال، پرسپولیس، تراکتور، سپاهان، ملوان و هیچ باشگاه دیگری توهین کند.» 

او افزود: «گوران یک مدل خاصی است؛ چند وقت قبل ادای علی دایی را درآورد و بعد مجبور شد صد بار بگوید غلط کردم! بعد هم مدل صحبت علی پروین را مسخره کرد و باز هم مجبور شد بگوید غلط کردم! خب عزیز من، چرا یک کاری می‌کنی که بعدش بگویی غلط کردم و اشتباه کردم؟ تو اصلاً می‌دانی دایی و پروین چه کسانی هستند که مسخره‌شان می‌کنی؟ می‌دانی پرسپولیس چقدر هوادار دارد که این حرف‌ها را می‌زنی؟ اصلاً به تو چه ربطی دارد که بروی و سوراخ تیم‌ها را پیدا کنی؟ تو چه کاره‌ای؟» 

قلیچ در نهایت گفت: «هواداران پرسپولیس باید چشم‌شان را باز کنند و ببینند که چه کسی مدیر تیم‌شان شده و چطور نشسته تا فحش بخوریم. یادمان باشد که پیشکسوتان و هواداران باید به فکر باشند و جواب این دلقک‌ها را بدهند وگرنه از مسئول باشگاه آبی گرم نمی‌شود. اگر آن‌ها بلد نیستند جواب این آدم‌ها را بدهند، به من بگویند، خودم بلدم چه حرف‌هایی بزنم و چه کار‌هایی بکنم که گوران تمام دار و ندارش را جمع کند و از ایران برود!»