به گزارش افکارنیوز،

 پس از جدایی ماریو بودیمیر و کادرفنی کروات پرسپولیسی ها، شایعه شده بود که آن‌ها از تیم سرخپوش پایتخت به فدراسیون جهانی فوتبال شکایت کردند که تکذیب شد. بودیمیر، پانادیچ، برانکو ایوانکوویچ، زلاتکو ایوانکوویچ و ... هنوز از پرسپولیس شکایت نکردند، هرچند گفته می‌شود به زودی افراد فوق به دلیل عدم دریافت مطالبات شان از این باشگاه شکایت خواهند کرد.

اخبار ورزشی- البته پرسپولیسی‌ها به ماریو بودیمیر، مهاجم سابق این تیم پیام دادند که برای توافق اعلام آمادگی کند، اما او حاضر به توافق با سرخپوشان نشد و به وکیل خود بیان کرد تا از پرسپولیس شکایت کند. همچنین پرسپولیسی‌ها و برانکو می‌خواهند با توافق مشکل به وجود آمده را حل کنند و در حالیکه گفته می‌شد برانکو از پرسپولیس شکایت کرده، اما هنوز این اتفاق رخ نداده و وکلای پرسپولیس و برانکو درصدد هستند تا با یکدیگر به توافق برسند.

یک منبع آگاه در باشگاه پرسپولیس در گفت‌وگو با خبرنگار ما بیان کرد: تاکنون شکایتی در فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) نداریم و درصدد هستیم تا به توافقات برسیم.

در پایان لازم به ذکر است، به هرحال باید منتظر ماند و دید در روز‌ها و ماه‌های آینده ماجرای کروات‌ها و پرسپولیس چگونه حل خواهد شد.