به گزارش افکارنیوز،

قرعه‌کشی نوزدهمین دوره مسابقات لیگ برتر انجام شد و در لیگی که تاریخ شروع آن مشخص نیست، آبی پوشان کار خود را با حضور در تبریز و رویارویی با ماشین سازی آغاز می کنند.

اخبار ورزشی- اکبر کارگر جم در این خصوص اظهار داشت: از آنجایی که ماشین سازی نمی تواند در این فصل مدعی قهرمانی باشد، این بازی را باید شروعی خوب برای آبی پوشان در لیگ دانست. هرچند تیمی مثل استقلال که به دنبال قهرمانی است نباید چشمش به دنبال قرعه باشد، اما دیدار با ماشین سازی کار تیم را تسهیل می‌کند.

وی افزود: البته از این هم نباید گذشت که در هفته‌های ابتدایی لیگ تیم‌ها ناشناخته هستند و برنامه مربیان مشخص نیست و امتیاز گرفتن در این هفته‌ها قدری سخت است. 

مدافع پیشین آبی پوشان در خصوص دربی و برگزاری این بازی حساس در هفته چهارم گفت: این که دو تیم استقلال و پرسپولیس در چه هفته‌ای بازی کنند دست کسی نیست و تنها قرعه حکم می‌کند این بازی کی برگزار شود. اما اگر این بازی در هفته‌های عقب تری انجام می شد قطعا جذابیت بیشتری داشت چون دو تیم با شناخت بیشتری نسبت به هم با یکدیگر دیدار می کردند.

کارگرجم در خصوص آخرین شرایط آبی پوشان تصریح کرد: همیشه تا زمانی که بازیهای رسمی آغاز نشده باشد شرایط خوب است. اما شرایط واقعی تیم ها بعد از آغاز بازیها مشخص می شود. امیدوارم همین روحیه ای که از بازیکنان استقلال قبل از آغاز فصل مشاهده می شود، در جریان بازیها هم دیده شود و آنها بتوانند سال خوبی را رقم بزنند.