به گزارش افکارنیوز،

ایگور کولاکوویچ، سرمربی تیم ملی والیبال ایران بعد از پیروزی ۳ بر صفر مقابل مکزیک در مسابقات انتخابی المپیک ۲۰۲۰ اظهار داشت: این دیدار فرصتی بود برای بازیکنانی که بیشتر اوقات روی نیمکت حضور داشتند.

اخبار ورزشی_ ما خیلی خوب بازی کردیم، اما مکزیک در ست سوم سرویس‌های ریسکی زد و بازی نزدیک شد. این خیلی خوب بود که ما در پایان ست استرس نداشتیم و توانستیم بازی را مدیریت کنیم و در نهایت توانستیم بازی را به سود خود خاتمه دهیم.

سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان درباره عملکرد بازیکنان در این دیدار اضافه کرد: امروز تمام بازیکنانم خوب بودند. جواد کریمی خیلی خوب پاس داد و جواد معنوی نژاد در حمله خوب بود و قائمی باتجربه‌ترین بازیکن‌مان بود که در لحظات حساس به ما کمک کرد. موذن خیلی خیلی خوب بود و عملکرد خوبی در دریافت و توپ‌گیری داشت. مجرد در دفاع عالی بود و غلامی نیز در لحظات حساس عملکرد خوبی داشت. یلی، خیلی خیلی خوب و امتیازآورترین بازیکن ما بود و در حمله عملکردی عالی داشت. برای من تمام بازیکنان خوب بودند. بازیکنانی که کمتر بازی کرده بودند امروز از فرصت خود استفاده کردند و نمایش خوبی داشتند.

او در پایان صحبت‌های خود درباره دیدار با روسیه اظهار داشت: فردا روز بزرگی برای ماست و بازی مهمی با روسیه داریم. روسیه تیم قدرتمندی است و کار سختی برابر این تیم داریم. ما تلاش خود را می‌کنیم و امیدوار هستیم. اگر آنها از فرم خود دور باشند و ما کم اشتباه کنیم، می‌توانیم برنده مسابقه باشیم.