حسین فرکی پس از برتری تیمش مقابل مس سرچشمه با اشاره به نحوه عملکرد تیمش، اظهار داشت: خوشحالم که توانستیم با یک پیروزی شیرین و کسب ۳ امتیاز جایگاه خود را در جدول ارتقاء بخشیم.

وی افزود: بازی دو نیمه متفاوت داشت، در نیمه اول تصور می‌کردیم که مس با استفاده از امتیاز میزبانی قصد دارد فشار زیادی روی دروازه ما ایجاد کند اما اینگونه نشد و در مجموع در نیمه اول عملکرد بهتری داشتیم. با شروع نیمه دوم تا زمان به ثمر رساندن گل دوم همه چیز خوب بود اما بعد از گل بازیکنانم تحرک مناسبی نداشتند و برعکس تیم مس حملاتی را ایجاد کرد و توانست یک پنالتی بگیرد اما در مجموع به خاطر کسب ۳ امتیاز خوشحال هستم.

سرمربی تیم نفت تهران در خصوص تعطیلات لیگ برتر گفت: متاسفانه تعطیلات به ضرر تیم است. وقتی هفته آینده بازی کنیم تا ۱۹ فروردین تعطیل خواهیم بود و این مسئله به ما لطمه می‌زند. ما برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان تلاش می‌کنیم و مطمئنا در هفته‌های آینده رقابت‌ سنگینی را خواهیم داشت.

وی در پایان در خصوص انتخابات فدراسیون فوتبال گفت: کفاشیان در میان ۳ کاندیدا انتخاب شد ولی به نظرم عملکرد فدراسیون در ۴ سال گذشته خوب نبود و رنکینگ فیفا نشاندهنده این موضوع است که ما افت کردیم اما امیدوارم با قرعه خوبی که نصیب تیم ملی شد به جام جهانی صعود کرده و این مسئله مقدمه موفقیتهای آینده برای فوتبال ما باشد.