ایلنا: مدیرعامل باشگاه استقلال بعد از ظهر امروز جلسهای را با رئیس کانون هواداران باشگاه استقلال برگزار کرد.

به گزارش ایلنا، علی فتح‌اله‌زاده در این جلسه که پیش از شروع تمرین تیم و در کمپ اختصاصی باشگاه استقلال انجام گرفت، تشکر و تقدیر ویژه‌ای از عباس نقدی‌زاده، رئیس کانون هواداران باشگاه به خاطر حمایت‌های بی‌شائبه کانون از تیم ابراز داشت.

فتح‌اله‌زاده همچنین حمایت خود را از کانون هواداران و رئیس این کانون نیز اعلام کرده و از تلاشی که روی سکو‌ها برای تشویق و تشجیع از تیم بزرگ استقلال نیز انجام می‌شود، ابراز رضایت کردند.

AFC در آخرین گزارش رسمی خود، استقلال را رکورددار حضور تماشاگران مسابقه‌های لیگ قهرمانان آسیا دانست. در مسابقه استقلال – الاتفاق، ۶۴هزار تماشاگر در آزادی حضور یافتند و یکسره تیم خود را به بهتر بازی کردن و پیروز شدن، فراخواندند.

همچنین مدیرعامل باشگاه استقلال در تمرین امروز که از ساعت ۳۰ :۱۵ آغاز شده، حضور پیدا کرد. امروز آخرین تمرین استقلالیها پیش از رویارویی با راهآهن انجام میگیرد و مدیرعامل استقلال در محل تمرین حاضر شد و ضمن آرزوی موفقیت برای تیم از بازیکنان خواست تا برای برد مقابل راهآهن تلاش کنند. ایشان از تلاش مردان استقلال در بازیهای اخیر، به ویژه برابر الریان سپاسگزاری کرد.