تماشاگران تیم فولاد ماهان پس از دریافت گل دوم فولاد ماهان، شعارهایی علیه ''محمدرضا ساکت'' مدیر عامل فولاد ماهان و ''حسین افضلی'' سرمربی این تیم سردادند.

تماشاگران خشمگین فولاد ماهان که از باخت تیمشان مقابل تیم شهید منصوری قرچک ناراحت هستند، با سردادن شعار ' ' منصوری، ماهان، پیوندتان مبارک ' ' و ' ' منصوری، ماهان، تبانی تبانی ' ' از نحوه بازی بازیکنان تیم فولاد ماهان مقابل شهید منصوری قرچک ابراز نارضایتی کردند.
* عباس ترابیان دانشور رییس کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال که در نیمه اول برای تماشای دیدار تیمهای گیتی پسند و پیروزی تهران به سالن شهدای مخابرات اصفهان رفته بود، در نیمه دوم در سالن پیروزی حاضر شد و به تماشای دیدار تیمهای ماهان و شهید منصوری نشست.

* تعدادی از بازیکنان تاثیرگذار تیم فولاد ماهان از جمله ' ' جواد اصغری مقدم ' ' در این دیدار حضور ندارند و تماشاگران فولاد ماهان با سردادن شعارهایی عدم حضور این بازیکنان را مشکوک می دانند.
* سالن پیروزی اصفهان مملو از تماشاگر است و نیروی انتظامی بر خلاف دیدارهای گذشته فوتسال، درون زمین نیز نیرو مستقر کرده است و نیروهای انتظامی در بین تماشاگران و پشت میله های زمین مسابقه نیز مستقر شده اند.

* تعدادی از تماشاگران صندلی های جایگاه خبرنگاران را به اشغال خود درآورده اند و مشغول تماشای این دیدار هستند که این موضوع مشکلاتی را برای خبرنگاران بوجود آورده است.
* برخلاف دیدارهای گذشته، لیست اسامی بازیکنان فولاد ماهان در اختیار خبرنگاران قرار نگرفت.