به گزارش افکارنیوز،

در حالی که این روز‌ها بحث انتقال نیمار از پاری سن ژرمن به یکی از دو تیم اسپانیایی بارسلونا و رئال مادرید بیش از پیش مطرح است، پزشکان باشگاه فرانسوی بار دیگر هشدار داده اند که آسیب دیدگی پای این مهاجم برزیلی ممکن است بدتر از حد تصور باشد و اگر نیمار در بالاترین سطح فوتبال بازی کند احتمال حاشیه نشینی او وجود دارد.

اخبار ورزشی _ ماه گذشته بارسلونا در مورد مصدومیتی که نیمار در طول ۱۸ ماه گذشته با آن دست به گریبان بوده، مشورت کرد و به آن‌ها گفته شد که بازیکن PSG ممکن است مبتلا به شبه آرتروز یا نونونیون در ناحیه پنجه باشد، این بدان معنی است که مصدومیتش کاملا بهبود نیافته است و پیوند استخوان ممکن است تنها گزینه برای درمان کامل این مسئله باشد.

اکنون، کادر پزشکی PSG به لو پاریزین گفته اند که بیم آن می‌رود که انگشت نیمار هنوز بهبود نیافته است و آن‌ها گمان می‌کنند که درمانی که وی در برزیل انجام داده، به اندازه کافی کامل نبوده است.

نیمار از فوریه ۲۰۱۸ هنگامی که در بازی لیگ فرانسه مقابل المپیک مارسی دچار شکستگی متاتارسال (استخوان پنجه پا) شد، دو بار از یک انگشت شست پا متحمل مصدوم شد. این مصدومیت او را از بیشتر بازی‌های فصل دور کرد.

سال ۲۰۱۹، همان انگشت او دوباره شکست و چهار ماه حاشیه نشین شد و پس از پیچ خوردن مچ پایش کوپا آمریکا را از دست داد. البته کارشناسان طرف مشورت بارسا معتقدند این مصدومیت مچ پا ممکن است پوششی برای مخفی نگه داشتن شکستگی دیگری در همان استخوان باشد.

پزشکان PSG طرف مشورت با لو پاریزین هشدار داده اند که اگر این بازیکن در بالاترین سطح بازی کند، ممکن است مجدداً آسیب ببیند و افزودند: در مورد معالجه وی در برزیل شک و تردید بسیاری وجود دارد به دلیل این که روش‌های استفاده شده برای درمان این نوع مصدومیت مطلوب نیستند.