هافبک پرسپولیس گفت: بلیت‌فروشی مشکل داشته و من هم به خاطر هواداران، به صورت کاملاً محترمانه، موضوع را مطرح کردم. حالا نمی‌دانم به چه دلیل مرا دعوت کرده‌اند.

اخبار ورزشی-  با اعلام فدراسیون فوتبال، امید عالیشاه به کمیته انضباطی فراخوانده شد. به همین بهانه با امید تماس گرفتیم و برای دقایقی با او به گفت‌وگو پرداختیم. 

*امید! می‌دانی به کمیته انضباطی احضار شده‌ای؟ 
نه موضوع چیست؟ کسی به من اطلاعی نداده است. 

*از سوی فدراسیون فوتبال اعلام شده باید به خاطر اظهارات غیرمسئولانه به کمیته انضباطی بروی. احتمالاً به خاطر صحبت در مورد توپ‌های بی‌کیفیت و بلیت‌فروشی است! 

نه، کسی به من حرفی نزده. 

*قبل از بازی متوجه مشکلات بلیت فروشی‌شدی یا بعد از بازی؟ 

همان قبل از بازی، همه ما می‌دانستیم چه خبر شده است. حتی با محسن خلیلی هم در این مورد صحبت کردیم. وقتی وارد ورزشگاه شدیم، دیدم سکو‌ها خالی است. به همین علت پیگیر شدیم که گفتند بلیت‌فروشی مشکل داشته و من هم به خاطر هواداران، به صورت کاملاً محترمانه، موضوع را مطرح کردم. حالا نمی‌دانم به چه دلیل مرا دعوت کرده‌اند. باید ببینیم موضوع چیست. بیشتر از این هم، در مورد موضوع صحبت نمی‌کنم. 

*از بازی بگو. چطور بود؟ 

بازی اول همیشه سخت است ولی تلاش کردیم تا با ۳ امتیاز از زمین خارج شویم. وقتی دیر گل بزنیم و موقعیت‌های خودمان را از دست بدهیم، کار سخت‌تر می‌شود. بالاخره اول فصل است و باید زمان داشته باشیم تا بهتر شویم. 

*در پست هافبک بازی کردی، با این پست کنار آمده‌ای؟ 

کالدرون از من خواست هافبک میانی باشم و من هم مشکلی با پست جدید نداشتم. 

*البته عادت داشتیم تو را نزدیک به دروازه حریفان ببینیم! 

بله. هر وقت کادر فنی بخواهد، نزدیک دروازه حریف هم بازی می‌کنم. پست بازی اهمیتی ندارد، باید بتوانیم بازی‌ها را ببریم. من هم در کار دفاعی شرکت می‌کنم و هم در حملات. 

*یک پاس گل دیدنی هم برای محمد نادری ارسال کردی، اما نادری توپ را از دست داد. چه اتفاقی در آن صحنه افتاد؟ 

شرایط بازی بود و توپ از دست رفت. به هر حال این صحنه‌ها در فوتبال پیش می‌آید. خدا را شکر که توانستیم بازی را ببریم. 

*بین دو نیمه چه اتفاقی افتاد که در نیمه دوم، عملکرد بهتری داشتید؟ 

نیمه اول هم خوب بودیم و چند موقعیت داشتیم ولی بین دو نیمه، دستورات تاکتیکی در چند پست، تغییر کرد و به همین علت توانستیم به گل برسیم و کار را تمام کنیم. 

*هفته دوم هم باید با تراکتور بازی کنید. آن دیدار را چطور می‌بینی؟ 

هفته‌های اول، امتیازات برای همه تیم‌ها و بازیکنان مهم است. تراکتور تیم بزرگی به شمار می‌رود ولی باید تلاش کنیم بازی خوبی به نمایش بگذاریم و به دنبال ۳ امتیاز بازی باشیم. امیدوارم بازی زیبایی از کار دربیاید.