به گزارش افکارنیوز،

احسان روزبهانی در پاسخ به این سؤال که شرایط شما در اردوی تمرینی تیم ملی بوکس پیش از اعزام به مسابقات جهانی روسیه چطور است، گفت: خوشبختانه تمرینات خوبی را پیگیری می‌کنم تقریباً کمتر از دو هفته تا آغازمسابقات جهانی مسکو باقی مانده است این دو هفته هم بگذرد تا ببینیم ان‌شاءالله در رینگ قهرمانی جهان چه اتفاقی برایمان رقم خواهد کرد.

اخبار ورزشی- صبح‌ها تمرینات بدنسازی و میدانی را پیگیری می‌کنم. بعدازظهر هم تمرین با کیسه و بوکس انجام می‌دهیم. وارد آخرین مرحله اردوی تیم ملی شده‌ایم و این اردوها وصل به اعزام است. تا روز اعزام به مسابقات دیگر به خانه نمی‌رویم.

احسان روزبهانی دارنده نشان برنز بازی‌های آسیایی اینچئون در واکنش به این سؤال که خانواده بزرگ بوکس با توجه به شرایط خوبی که در حال حاضر تیم ملی بوکس از لحاظ امکانات، حقوق و ... دارد، انتظار دارند که تیم ملی نتیجه خوبی را در مسکو بگیرد، آیا این خواسته برآورده می‌شود یا خیر، گفت: همه بچه‌ها شبانه‌روز تلاش می‌کنند تا عملکرد خوبی در مسابقات جهانی روسیه داشته باشند، اما شرایط، شرایطی نیست که بتوانیم در مسابقات جهانی مسکو نتیجه  خوبی بگیریم، برای بوکس ایران تا پول خرج نشود هیچ اتفاقی رخ نمی‌دهد. همه بچه‌های ما در حال حاضر جوان هستند، زحمت کشیده‌اند و به دنبال کسب بهترین نتیجه در مسابقات جهانی روسیه هستند، ان‌شاءالله بهترین اتفاق ممکن برای تیم ملی در مسابقات جهانی رخ دهد.