به گزارش افکارنیوز،

تیم فوتبال پرسپولیس تهران در حالی با هدایت گابریل کالدرون آرژانتینی آماده حضور مقابل تراکتور در چارچوب هفته دوم لیگ برتر فوتبال ایران می‌شود که این باشگاه درحال حاضر مشکلات مالی دارد و اعضای تیم از جمله بازیکنان و کادرفنی از شرایط پیش رو ناراحت هستند و به همین دلیل امیدوارند تا مشکلات حل شود.

اخبار ورزشی- پرسپولیس درحال حاضر مانند دیگر باشگاه‌ها با مشکلات مالی مواجه است و همین موضوع سبب شده تا مشکلاتی را برای توافق با بازیکنان خارجی و مربیان پیشین این تیم داشته باشند. اگر سرخپوشان با مربیان سابق این تیم به توافق نرسند، تبعات بدی برای تیم قهرمان ایران در پی دارد و درحال حاضر نیز آن‌ها پرداختی زیادی به بازیکنان نداشته اند تا ناراحتی آن‌ها مشهود شود.

شکایت ماریو بودیمیر، برانکو ایوانکوویچ و ... می‌تواند خطر‌هایی را برای تیم قهرمان ایران به همراه داشته باشد، اما مدیران پرسپولیس تلاش می‌کنند تا با مربیان سابق خود توافق کنند، هرچند مشکلات مالی زیادی دارند.

از سویی دیگر هنوز قسط اول قرارداد گابریل کالدرون که قرار بود چند هفته پیش پرداخت شود، به او داده نشده و شنیده می‌شود او از دست ایرج عرب و مدیران باشگاه پرسپولیس ناراحت است و به مدیران باشگاه پیام داده تا پول او را پرداخت کنند.

مدیرعامل پرسپولیس و همکارانش تلاش می‌کنند تا از راه‌های مختلف برای پرسپولیس درآمدزایی و پول بازیکنان و کادرفنی را پرداخت کنند و همچنین اجازه شکایت به برانکو و همکارانش را ندهند.