به گزارش افکارنیوز،

عنوان شد که مسئولان استقلال برای آی دی کارت مترجم اقدامی نکرده‌اند، اما یک خبرگزاری مدعی شده که ماجرا چیز دیگری بود.

اخبار ورزشی- برخی می گویند مدیریت باشگاه می خواهد از این طریق اشراف بیشتری روی تیم و سرمربی ایتالیایی داشته باشد و استراماچونی هم برعکس دوست ندارد این شرایط رخ بدهد و به همین دلیل بهترین راه برای فرار از این ماجرا را به راه انداختن جنجالی شبیه به آنچه در تبریز رخ داد ، دیده است!

اتفاقات هفته اول برای تیم فوتبال استقلال اصلا خوب نبود. شکست یک بر صفر و گل دقیقه ۹۵ باعث شد تا رویا‌های استقلالی‌ها در هفته اول لیگ از بین برود. پس از پایان بازی، استراماچونی سرمربی استقلال به نبود مترجم روی نیمکت اعتراض شدیدی کرد تا جایی که مسئولان سازمان لیگ و استقلال مجبور به پاسخگویی در این زمینه شدند. اگر چه عنوان شد که مسئولان استقلال برای آی دی کارت مترجم اقدامی نکرده‌اند، اما یک خبرگزاری  اعلام کرده که ماجرا چیز دیگری بود.

استراماچونی مسئول فنی GPS را به عنوان مترجم در تمرینات به کار می‌برد و دوست داشت او کنارش باشد، اما مسئولان استقلال اعلام کردند فرد دیگری باید به عنوان مترجم در نشست‌های خبری حضور پیدا کند. روز قبل از بازی با ماشین‌سازی تبریز، فردی که باشگاه معرفی کرده بود، در نشست حضور پیدا می‌کند، اما زمان بازی استراماچونی خواهان حضور مترجم خودش روی نیمکت می‌شود.

مسئولان استقلال، اما اعلام می‌کنند این فرد هنوز آی دی کارت ندارد و باید روی سکو‌ها بنشیند. مترجمی که باشگاه معرفی کرده بود، نتوانست روی نیمکت بنشیند تا دکتر کاوه ستوده وظیفه ترجمه را برعهده بگیرد. نکته عجیب ماجرا این است که فرد معرفی شده برای مترجم یکی از اقوام مدیر باشگاه استقلال است و مشخص نیست چرا اینقدر اصرار دارد که این فرد در نشست‌های خبری حضور یابد!