به گزارش افکارنیوز،

مهدی ترابی دومین فصل حضور در پرسپولیس را تجربه می‌کند. او در زمستان گذشته به جمع سرخ‌ها ملحق شد و یک نیم فصل درخشان را پشت سر گذاشت. ترابی که در راه کسب دو جام قهرمانی تاثیرگذار ظاهر شده بود، در بازی افتتاحیه نیز درخشید و تک گل پیروزی بخش تیمش را به ثمر رساند و توانست پرسپولیس را به پیروزی برساند.

اخبار ورزشی- حالا در آستانه بازی پرسپولیس - تراکتور، ترابی تلاش می کند تا آمادگی خود را حفظ کند. او که یک بار با پیراهن سایپا خاطرات خوشی را در تبریز رقم زد و موفق به زدن دو گل شد، اکنون مهره ویژه‌ی تیم کالدرون در تبریز محسوب می شود.

پیش از شروع لیگ هجدهم و در حالی که پرسپولیس با مهدی ترابی قرارداد بسته بود، تراکتوری ها ادعا کردند که او به عنوان بازیکن سرباز باید به تبریز بیاید و حتی از این بازیکن ملی پوش شکایت هم کردند اما در نهایت کمیته تعیین وضعیت، رای خود را به سود ترابی صادر کرد.

هواداران تبریزی نیز در این بین کشمکش هایی را با ستاره تیم پرسپولیس داشتند اما ترابی به دور از این حواشی کار خود را انجام داد و پس از سپری کردن دوران افتی کوتاه در نیم فصل اول لیگ هجدهم، دوباره به فرم خوب خود بازگشت و اکنون نیز در پست وینگر چپ، ستاره سرخ ها محسوب می شود.