به گزارش افکارنیوز،

 باشگاه پرسپولیس روز گذشته سرانجام مدیر جدید خود را شناخت. محمدحسن انصاری فرد که در سال های بین 84 تا 86 مدیریت این باشگاه تهرانی را برعهده داشت، صبح روز سه شنبه بر جای ایرج عرب تکیه زد تا پنجمین دوره کاری برادران انصاری فرد در پرسپولیس آغاز شود.

اخبار ورزشی- او در روز نخست کاری اش با رسانه ها و برنامه های تلویزیونی مختلف گفتگوهایی را انجام داد و با ارائه وعده ها و برنامه هایش، پرسپولیسی ها را نسبت به این موضوع امیدوار کرد. اما وعده های او چه بودند؟

1. در نخستین گفتگو پیش از ورود به باشگاه پرسپولیس، انصاری فرد اعلام کرد که مدیریت باشگاه را طبق خواسته های هواداران پیش خواهد برد. در سال های اخیر با قدرت گرفتن فضای مجازی، طرفداران تمام تیم های خواسته های خود را به شکلی دقیق و ساده، به گوش مدیران می‌رسانند و حالا مدیر جدید با وعده تحقق خواسته های آن ها وارد عمل شده است: «هر موضوعی که هواداران دوست داشته باشند را انجام خواهم داد».

2. یکی از مهم ترین نکاتی که انصاری فرد بارها و بارها آن را تکرار کرد، قهرمانی در آسیا بود. او در سه مصاحبه اش هدف دوران مدیریتی اش را چنین چیزی قلمداد کرد و گفت: «انشالله بتوانیم قهرمان آسیا شویم، دورنمای من قهرمانی آسیاست. اولین هدفی که ما هدف گذاری کردیم این هست که پرسپولیس قهرمان آسیا شود.»

3. در ماه های اخیر یکی از نگرانی های بزرگ هواداران پرسپولیس، بحران برانکو ایوانکوویچ بوده است. او در حالی از ایران رفت که قرار بود با پرداخت مطالباتش، به ایران بازگردد اما پرسپولیسی ها موفق به این کار نشدند. انصاری فرد در این باره گفت: «شما مطمئن باشید من با آقای برانکو قرار می گذارم و این قضیه را به بهترین نحو حل می کنیم.»

4. به هر حال برای باشگاه های بزرگ ایرانی، مشکلات مالی برجسته تر از دیگر مسائل هستند. انصاری فرد در دو مصاحبه جداگانه درباره حل بحران های اقتصادی پرسپولیس توضیح داد: «مسائل مالی را ما تقبل کردیم. مشکل مالی را در آینده نزدیک حل خواهیم کرد و هیچ مشکل مالی برای ادامه فصل نخواهیم داشت.»

5. پرسپولیس اگرچه اکنون در وضعیت خوبی از لحاظ فنی به سر می برد اما باتوجه به بازی های سخت پیش رو، احتمال دارد نتایجی غیر از برد نیز رقم بخورد. این اتفاق برای برانکو ایوانکوویچ نیز رخ داد اما مدیریت وقت پرسپولیس، با حمایت از سرمربی کروات، زمینه تداوم همکاری را فراهم کرد. انصاری فرد نیز با وعده حمایت از بازیکنان و کادرفنی تا پایان فصل وارد گود شده است: «درباره مسائل فنی هیچ بحثی نداریم، این ها باید با قدرت کار را ادامه دهند، ما با قدرت آن ها را حمایت و پشتیبانی می‌کنیم.»

6. یکی از نکاتی که هواداران پرسپولیس به عنوان اقدام مثبت در رزومه مدیرعامل جدید پرسپولیس یاد می کنند، برگزاری بازی بایرن مونیخ - پرسپولیس در تهران است. انصاری فرد در پاسخ به این سوال محمدرضا احمدی که آیا قرار است دوباره تیم های بزرگ به تهران بیایند، گفت: «پرسپولیس شایستگی بازی با تیم های بزرگ دنیا را دارد و برنامه من این است که 2 تیم مثل بایرن مونیخ در ورزشگاه آزادی بازی کنند.»

7. همچنین وعده دیگر انصاری فرد به تیمداری پرسپولیس در رشته های مختلف مربوط می شود. او در برنامه ورزشگاه به این موضوع پرداخت و گفت: «باید ریشه ای روی آن کارشناسی کنیم تا یک مسئله همیشگی باشد. انشالله در این زمینه وقتی دیدیم خودکفاییم می رویم روی رشته های دیگر و قول می دهیم که انجام دهیم.»