به گزارش افکارنیوز،

 در دوره اول حضور محمد حسن انصاری فرد در مدیریت باشگاه پرسپولیس تهران، سرخپوشان با رافائل ادریوی نیجریه‌ای قرارداد بستند که سرانجام این بازیکن عملکرد خوبی از خود به جای نگذاشت و با شکایتی که انجام داد، سبب شد تا ۶ امتیاز از این تیم کم شود.

اخبار ورزشی- گفته می‌شد این بازیکن در کشور امارات کارگر بود و همان سال در صفحه شخصی خود التماس دعا داشت که برای او تیم پیدا کنند. در همان زمان اعلام شد که بدون اینکه از این بازیکن  تست پزشکی بگیرند، قرارداد امضا کردند و حتی او هپاتیت B داشت. در همان سال ۸۶ از پرسپولیس ۶ امتیاز کم شد، اما با این وجود شاگردان افشین قطبی در دقیقه ۹۷ بازی به سپاهان گل دوم را به ثمر رساندند و قهرمان لیگ شدند.

حال ماریو بودیمیر کروات از پرسپولیس به فیفا شکایت کرده و اگر مدیران باشگاه سرخپوش با او به توافق نرسند، احتمال دارد از این تیم ۶ امتیاز کم شود.

مهاجم کروات در زمانیکه در پرسپولیس حضور داشت، دچار مصدومیت‌های زیادی شد، اما تنها ۲ گل به ثمر رساند و حالا با طلبی که دارد، شکایت کرده است.

در پایان لازم به ذکر است، درحال حاضر پرسپولیس با کسب ۳ امتیاز از دیدار با پارس جنوبی جم در صدر جدول تیم های حاضر در لیگ برتر است.