به گزارش افکارنیوز،

رسول خطیبی در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش برابر سپاهان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به شهری که خاطره‌های خوبی از آن دارم برگشتم، امیدوارم در این مسابقه، بازی زیبا و تماشاگرپسندی را شاهد باشیم.

اخبار ورزشی_ مربی تیم‌ فوتبال ماشین‌سازی ادامه داد: سپاهان همیشه قدرتمند بوده است از زمانی که خودم هم بازی می‌کردم همیشه برای قهرمانی می‌جنگیده است؛ الان هم کادر فنی بسیار قوی دارد که قلعه‌نویی در رأس کادر فنی آن از بهترین مربیان ایران است و خیلی چیزها از او یاد گرفتم.

وی ادامه داد: سپاهان تیم پرقدرتی دارد مهره‌های خوبی را جذب کرده است؛ حدود ۸۰ درصد از بازیکنان خود را حفظ کردند و علاوه بر آن تیم را تقویت کردند؛ بازیکنان ما با بازی خوبی که مقابل استقلال انجام دادند ما روحیه خوبی دارند؛ هر دو تیم شبیه هم هستند امیدوارم بازی خوبی را از هر دو تیم ببینیم.

رسول خطیبی در خصوص عدم تعویق بازی گفت: این موارد از دست ما نیست این‌ها کارهای اجرایی است و من در بحث فنی تصمیم می‌گیرم؛ اگر وقتی سپاهان بازی‌اش یک روز عقب افتاد اعلام می‌کرد خیلی بهتر بود تا اینکه دو روز قبل از بازی پیشنهاد بدهند فکر می‌کنم این غیرمعقول باشد، اگر آن موقع اعلام می‌کردند کار حل شدنی بود برای ما هم فرقی نداشت؛ البته کارهای اجرایی مربوطه به من نمی‌شود.

سرمربی تیم‌ فوتبال ماشین‌سازی درباره توپ‌های این فصل لیگ‌برتر گفت: توپ‌ها دیر به تیم‌ها رسید و همه از این بابت ناراحت هستند؛ تا ۱۰ روز مانده به بازی‌ها به تعداد کمی از تیم‌ها رسید؛ بازیکنان و برخی از کادر فنی گفتند خوب نیست، اعتقاد دارم توپ پارسال خیلی بهتر از توپ امسال بود.

وی در مورد شرایط تیمش اظهار داشن: فردین عابدینی را نداریم؛ بازیکن برزیلی‌مان را نیز به دلیل این‌که دیر اضافه شده همراه نخواهیم داشت و سایر بازیکنان شرایط بازی را دارند.

خطیبی در پاسخ به این سوال که اگر تیم تراکتور نیز درخواست تعویق بازی را داشت، این‌گونه مخالفت می‌کردید، گفت: من فقط در خصوص این بازی صحبت می‌کنم.