به گزارش افکارنیوز،

جابر انصاری که اواسط فصل گذشته راهی پیکان شده بود این روز‌ها برای پشت سرگذاشتن دوران نقاهت پس از جراحی زانویش روز‌ها و ساعت‌ها را می‌شمارد. با این همه نمی‌تواند نسبت به نتایج استقلال، تیمی که با آن چهره شد بی‌تفاوت باشد. مهاجم پیشین استقلال در صحبتی که با خبرورزشی داشت درباره تیم قبلی اش و شهرآورد پیش‌رو حرف زد. 
مسابقات استقلال را دنبال می‌کنی؟
اخبار ورزشی-بله! نباید با یک شکست همه چیز را به‌هم ریخت. شکر خدا تیم هم بازیکنان خوبی دارد و هم کادر فنی اش به خوبی در این مدت تیم را تمرین داده است. تیم روی یک ضدحمله غافلگیر شد و آن خطای پشت ۱۸ رخ داد. مربی تیم جوان است و البته استقلال هنوز می‌تواند یکی دو بازیکن دیگر به جمع نفراتش اضافه کند. 
مردم در کوچه و خیابان به تو توجه می‌کنند؟
همه نگران هستند و معتقدند استقلال باید زودتر از این‌ها روی فرم بیاید ولی خب می‌دانیم که تیم تغییرات زیادی داشته و باید به این تیم کمی فرصت داد. باید بگویم این روز‌ها ثابت می‌شود چه کسانی هوادار واقعی هستند، چون تیم الان نیاز زیادی به حمایت دارد. اگر قرار باشد در این شرایط طرفداران و بقیه استقلالی‌ها هم به تیم و کادر فنی اش حمله کنند اوضاع خراب می‌شود. 
ولی این وضعیت برای مردم غیرقابل تحمل شده است؟
به آن‌ها حق می‌دهم، اما از طرفی استقلال هم باید نشان دهد چه تیمی است و در این مدت بی‌هدف تمرین نمی‌کرده است. حتی شنیده‌ام بدنسازی خیلی خوبی داشته‌اند و باید با برد‌های بعدی دل مردم را شاد کنند. 
بازی با فولاد را چطور ارزیابی می‌کنی؟
فولاد همیشه تیم خوبی است. الان هم که جواد نکونام هدایت این تیم را در دست گرفته قطعاً شاداب‌تر از قبل بازی می‌کند. این تیم هم مانند استقلال بازی اولش را باخته ولی باید بیرون از خانه بازی کند. این فرصت خوبی برای استقلال است که در هفته دوم ضمن جبران ۳ امتیاز از دست رفته بتواند بردهایش را شروع کند. 
با عدم گلزنی در هفته اول باز هم رکورد آخرین گلزن دیدار‌های افتتاحیه استقلال به نام خودت باقی ماند.
این مسائل مهم نیست. کاش استقلال گل می‌زد. کاش از این بازی دروازه رقبایش را باز کند و خودش را به جایگاهی که شایسته اش است برساند. 
شهرآورد هفته چهارم را چطور ارزیابی می‌کنی؟
قطعاً اگر این بازی هفته‌های هشتم و نهم برگزار می‌شد می‌توانستیم شاهد دیداری جذاب‌تر باشیم. ضمن اینکه بعد از این هفته لیگ تعطیل می‌شود و تیم‌ها در شرایط ناآماده‌ای برای شهرآورد به میدان می‌روند. ان‌شاالله پیروزی در شهرآورد استقلال را تا قهرمانی بالا ببرد. 
از پیکان چه خبر؟
تیم ما هم در دیدار اول باخت که این به دلیل ۱۳، ۱۴ تغییر در جمع نفرات تیم بود و از هفته بعد بهتر می‌شویم.