به گزارش افکارنیوز،

مراسم افتتاحیه خانه پیشکسوتان ورزش کشور در حالی امروز در هتل ورزش برگزار می‌شود که مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان نیز در این مراسم حضور دارد.

اخبار ورزشی- سلطانی فر در حاشیه این مراسم، اظهار داشت: ما امروز توفیق پیدا کردیم در جمع پیشکسوتان حاضر شدیم خانه پیشکسوتان را افتتاح کردیم و مراسم تجلیل از نصیری هم با شکوه برگزار شد. انشالله این برنامه مستمر بوده و ادامه داشته باشد و از تلاش‌ها زحمات و افتخار آفرینی قهرمانان بزرگ تجلیل کنیم.

وی در پاسخ به این سؤال که گویا سعید ملایی از مسابقات جهانی بازنگشته، نظرتان در مورد این موضوع چیست، گفت: آن چیزی که تا به امروز برای ما محرز است اینکه رفتار‌های مشکوک از سوی فدراسیون جهانی جودو دیده‌ایم که تلاش می‌کردند مشکلاتی برای ما به وجود بیاورند. ما روز چهارشنبه و پنجشنبه کار را پیگیری کردیم و اعتراض کردیم. کمیته ملی المپیک در طرح نامه‌ای شرح ماجرا را به IOC نوشته است تا آن‌ها به این موضع ورود کنند و جلوی تحرکات آن‌ها را بگیرند.

وی در پاسخ به این سوال که سعید ملایی گویا مدعی شده خانواده او تحت فشارقرار گرفته و به خاطر همین به ایران بازنگشته است، آیا این موضوع صحت دارد یا نه، گفت: آیا خانواده شما را تحت فشار گذاشته‌اند؟ پس اگر این طور نیست پس خانواده او هم تحت هیچ فشاری قرار ن گرفته‌اند.

وزیر ورزش وجوانان در پاسخ به این سؤال که گویا شنیده شده مدیرعامل استقلال قرار است تغییر کند آیا این موضوع صحت دارد یا خیر، گفت: من این موضوع را از شما شنیده‌ام. مدیرعامل استقلال سر جایش نشسته و با قدرت کار می‌کند.

سلطانی‌فر در مورد هیأت مدیره استقلال و پرسپولیس گفت: یک نفر استعفا کرده و به زودی جایگزین او معرفی می‌شود.