به گزارش افکارنیوز،

ابوالفضل رزاق‌پور ، با اشاره به حضورش در تیم تراکتور گفت:این پیشنهاد یک روز قبل از پایان فصل نقل‌وانتقالات به من رسید و خیلی سریع آن را قبول کردم. تراکتور یکی از تیم‌های بزرگ در فوتبال ایراناست که هواداران فوق‌العاده‌ای دارد. چند بازیکن این تیم هم دوست من هستند و بعد از مشورتی که با آنها داشتم خیلی سریع تراکتور را انتخاب کردم که یک انتخاب عالی است. این انتخاب می‌تواند برای من یک سکوی پرتاب باشد تا به فوتبال اروپا بروم. تمام تلاشم را به خرج می‌دهم تا بهترین عملکرد را در این تیم داشته باشم.

اخبار ورزشی- بازیکن جدید تیم فوتبال تراکتور در پاسخ به این پرسش که آیا فکر می‌کند در این تیم پُرمهره در ترکیب ثابت قرار بگیرد، تأکید کرد:اگر فکر می‌کردم به من بازی نمی‌رسد، تراکتور را انتخاب نمی‌کردم. رقابت در تیم باعث پیشرفت بازیکنان و نتیجه گرفتن تراکتور می‌شود و من از این فرصت نهایت بهره را خواهم برد. اینجا بازیکنان بزرگی از جمله کاپیتان‌های تیم ملی حضور دارند که تجربه آنها هم به درد من می‌خورد.

ابوالفضل رزاق‌پور درباره منتفی شدن حضور در استقلال تصریح کرد:من از استقلال و پرسپولیس پیشنهاد داشتم که پیشنهاد استقلال جدی‌تر بود، ولی بحث گرفتن رضایت‌نامه از باشگاه پیکان طول کشید و زمان را از دست دادم. متأسفانه اتفاقاتی رخ داد که زمان را از دست دادم، ولی حالا خیلی خوشحالم که برای تیم بزرگی مثل تراکتورسازی بازی می‌کنم. من در این سن از تیم‌های مطرح ایران پیشنهاد داشتم و این نشان می‌دهد که راهم را درست رفتم.