به گزارش افکارنیوز،

حسین بادامکی درباره شکست یک بر صفر تیم فوتبال پرسپولیس مقابل تراکتورسازی در هفته دوم لیگ برتر اظهار داشت: چیزی که در پرسپولیس احساس می‌شود این است که هنوز تفکرات کالدرون در این تیم جا نیفتاده و انتظاراتی که هواداران دارند، برآورده نشده است. به نظرم باید به تیم زمان بدهیم تا شاید اتفاقات خوبی در آینده رخ دهد.

اخبار ورزشی- وی در مورد اینکه احساس می‌شود پرسپولیس هنوز شادابی فصل گذشته را ندارد، گفت: ما در تمرینات نیستیم که ببینیم بازیکنان چطور تمرین می‌کنند، ولی قطعاً اعضای کادرفنی باید با بازیکنان بیشتر کار کنند.

بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که «آیا به نظر او این تیم زیر نظر کالدرون می‌تواند موفقیت‌های فصل گذشته را تکرار کند یا خیر؟»، گفت: من فکر نمی‌کنم این پرسپولیس مثل سال گذشته موفق باشد، چون توقعات از آن زیاد است و همه انتظار قهرمانی مجدد دارند. با توجه به اینکه نفرات اصلی پرسپولیس حفظ شده و بازیکنان قدیمی آن هم دوباره به این تیم بازگشته‌اند، فکر می‌کنم کار سخت است. نباید با یک شکست از تیم انتقاد کرد، اما فکر می‌کنم باید نوع بازی تیم تغییر کند.

بادامکی که سابقه کار با دنیزلی را دارد، در مورد تیم تراکتور نیز یادآور شد: تراکتور تیم پُرمهره‌ای است و بازیکنان بسیار خوبی دارد. به خصوص میمبلا بازیکن خارجی این تیم خیلی خوب کار می‌کند و مشخص بود بازیکن توانمندی است. دنیزلی علاقه به فوتبال هجومی دارد و هنوز نتوانسته سیستمش را در تراکتور پیاده کند، ولی قطعاً این تیم با توجه به نفرات، کادرفنی و هوادارانی که دارد می‌تواند مدعی قهرمانی باشد.