به گزارش افکارنیوز،

کنفدراسیون فوتبال آسیا با ارسال نامه‌ای به باشگاه پرسپولیس، از گابریل کالدرون سرمربی این تیم دعوت کرد تا طی روز‌های چهارشنبه و پنجشنبه ۱۳ و ۱۴ شهریور (۴ و ۵ سپتامبر) در گردهمایی مربیان برتر قاره آسیا در شانگهای چین شرکت کند.

در نامه ارسالی اعلام شده بود این همایش با همکاری کنفدراسیون فوتبال آسیا و فدراسیون فوتبال چین و با هدف به اشتراک گذاری تجربیات ۲۰ نفر از مربیان برتر قاره برگزار می‌شود.

اخبار ورزشی- «اندی راکسبورگ» از کارشناسان صاحب‎نام توسعه فوتبال در جهان که عنوان مدیریت‎فنی کنفدراسیون را بر عهده دارد، عامل برگزاری همایش است و «ژرارد هولیه» سرمربی فرانسوی و سابق تیم‌های پاری سن ژرمن، لیورپول، المپیک لیون و آستون ویلا مهمان ویژه این همایش خواهد بود.

طبق اعلام محسن خلیلی مدیر تیم فوتبال پرسپولیس، کالدرون روز جمعه و پس از پایان این سمینار به تهران برمی‎گردد تا تمرینات تیمش را شخصا پیگیری کند.

همچنین به احتمال زیاد، با توجه به اینکه برانکو ایوانکوویچ سرمربی پیشین پرسپولیس و نفر اول کادرفنی الاهلی عربستان هم در این کنفرانس حضور دارد، دیدار دوستانه‎ای با گابریل کالدرون سرمربی کنونی سرخپوشان در چین برگزار کند.