به گزارش افکارنیوز،

 هنوز لیگ برتر هجدهم به پایان نرسیده بود که صدای اعتراض‌های پژمان منتظری علیه باشگاه استقلال بلند شد. هنوز به یاد داریم اخباری که از امارات به تهران مخابره می‌شد. شبی که استقلال با هدایت فرهاد مجیدی، العین را در شهر خودش شکست داد ولی به جای ارسال اخبار مثبت از اردوی تیم، اخباری به تهران رسید که حکایت از اوضاع بر هم ریخته درون تیم می‌داد.

اخبار ورزشی- شنیده شد پژمان منتظری به عنوان یکی از بازیکنان بزرگ استقلال در آخرین روز‌های فصل به طعنه بابت امکاناتی که باشگاه استقلال و مدیرانش در طول فصل در اختیار تیم گذاشته بودند تشکر می‌کرد و می‌گفت: «ممنون از زمین خوب تمرینی‌تان، ممنون از پرداخت به موقع پول بازیکنان، ممنون از امکانات باشگاه و...».

امیرحسین فتحی مدیرعامل باشگاه استقلال در تازه‌ترین اظهاراتش وقتی به موضوع جدایی سیدمهدی رحمتی و پژمان منتظری از استقلال رسید خیلی با آب و تاب درباره‌شان حرف نزد. او درباره جدایی دروازه‌بان فصل قبل استقلال گفت: مهدی رحمتی به خواست خودش از باشگاه جدا شد. اما او درباره جدایی پژمان منتظری چندان با آه و افسوس رفتار نکرد و این قطع همکاری را خیلی عادی جلوه داد. او وقتی خواست درباره چرایی جدایی این بازیکن حرف بزند شانه‌هایش را بالا انداخت و گفت وقتی منتظری از استقلال رفت، هیچ تماسی با استقلال نداشت و ما مدتی تماس گرفتیم ولی او جواب نمی‌داد. بعداً هم اگر نظرش عوض شد، با ما تماسی نگرفت.

پژمان منتظری پس از جدایی از استقلال بعد از اتمام قراردادش با این باشگاه، مدتی دنبال تیم در کشور قطر بود ولی در نهایت به تیم الخریطیات در دسته یک لیگ قطر پیوست. به نظر می‌رسد با توجه به پیگیری‌های روزانه مسئولان باشگاه استقلال در خرداد سال جاری و بعد از اتمام لیگ هجدهم که اعلام می‌شد با او تماس گرفته‌اند ولی پاسخی از تلفن‌های او داده نشده، کم‌کم مدیران باشگاه بی‌خیال او شده‌اند.