به گزارش افکارنیوز،

اخیرا در چین همایشی با حضور مربیان نخبه شاغل در فوتبال آسیا برگزار شد که گابریل کالدرون هم یکی از مهمانان ویژه این مراسم بود. همچنین در این مراسم سرمربی پیشین پرسپولیس یعنی برانکو هم حضور داشت. کالدرون و برانکو ملاقاتی هم در حین حضور خود در چین با یکدیگر داشته و به تبادل نظر پرداختند. ملاقاتی که بازتاب زیادی هم در رسانه ها داشت و خود دو مربی هم تصاویری از آن را در شبکه های اجتماعی منتشر کردند.

اخبار ورزشی- برانکو پیش از اینکه به شکلی ناگهانی این تابستان از پرسپولیس جدا شده و جای خود را به کالدرون بدهد، یک دوره بسیار موفق با پرسپولیس در لیگ برتر ایران داشت و توانسته بود که سه بار پیاپی سرخپوشان 

را قهرمان لیگ برتر کند. بعید نیست که برانکو بخشی از رازهای موفقیت خود در پرسپولیس و فوتبال ایران را در ملاقات اخیرش با جانشین خود در میان گذاشته باشد تا شاید کالدرون هم بتواند در همان مسیر موفق برانکو با پرسپولیس حرکت کند.

کالدرون در دو هفته ابتدایی لیگ توانسته یک پیروزی و یک شکست به دست آورد و حالا با توجه به وقفه شکل گرفته به دلیل بازی های ملی، امیدوار است که با تمرینات بیشتر پرسپولیس آماده تری را برای هفته سوم لیگ برتر که اواخر شهریور برگزار می شود، را راهی مسابقات کند.