به گزارش افکارنیوز،

حمید درخشان در خصوص دیدار فردای تیم‌های فوتبال پرسپولیس و صنعت نفت آبادان در هفته سوم لیگ برتر اظهار داشت: صنعت نفت تیم خوبی است و دست‌وپا بسته نیست. در شرایط فعلی فوتبال ایران، هیچ تیمی در لیگ برتر را نباید دست کم گرفت، چون همه پیشرفت داشته‌اند. پرسپولیس بدون شک کار سختی مقابل تیم اسکوچیچ خواهد داشت.

اخبار ورزشی- وی در مورد محرومیت بیرانوند از بازی مقابل صنعت نفت پیش از دربی تهران، گفت: همین که بیرانوند از دربی محروم نشد خیلی خوب است. در حال حاضر مهم‌ترین موضوع برای پرسپولیس دربی است. هرچند نباید از بازی با صنعت نفت غافل شویم. بعید است غیبت بیرانوند در یک بازی او را از شرایط ایده‌آل دور کند و در عملکردش تاثیری بگذارد. مهم این است که ما این بازیکن را دربی داریم.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اخراج برانکو و شایعات فضای مجازی برای بازگشت او به پرسپولیس خاطرنشان کرد: کار برانکو تمام شده و از الاهلی رفته است. اینکه نتیجه گرفته یا نگرفته به خودش مربوط است. برانکو دیگر سرمربی پرسپولیس نیست و الان وقت حمایت از کالدرون است چراکه ما بازی بزرگی، چون دربی را در پیش داریم. بازیکنان نباید به شایعات توجه کنند و باید روی بازی با صنعت نفت و استقلال تمرکز کنند.