به گزارش افکارنیوز،

عبدالله ناصری بازیکن تیم صنعت نفت آبادان در خصوص بازی امروز تیمشان مقابل پرسپولیس تهران عنوان کرد: شرایط تیم خیلی خوب است. بازیکنان ما  از لحاظ روحی برای این بازی آماده شدند چرا که همگی می‌دانیم با چه تیم سرسختی قرار است مصاف کنیم.

اخبار ورزشی- او در ادامه بیان کرد: پرسپولیس تیم خیلی خوبی است و از بازیکنان باکیفتی برخوردار است. تیم پرسپولیس بازی قبلی اش را مقابل تراکتور واگذار کرده و در تلاش است تا با به آب و آتش زدن مقابل صنعت نفت نتیجه بگیرد و با دست پر به استقبال دربی برود، اما تیم ما هم از بازیکنان باکیفیتی تشکیل شده است که همگی در تلاش هستند تا دست پر از ورزشگاه آزادی به آبادان برگردند.  

بازیکن تیم صنعت نفت در خصوص پرداخت شدن مطالبات معوقه شان بیان کرد: فعلا پولی نگرفتیم، اما مدیران باشگاه در تلاش هستند تا درصدی از قراردادمان را پرداخت کنند.

ناصری در ادامه بیان کرد: برای ما هر بازی حکم فینال را دارد و تمام تلاش ما بر این است تا بهترین عملکرد را داشت هباشیم تا بتوانیم جزء ۳ یا ۴ تیم بالای جدول باشیم. من نیز سعی می‌کنم که بهترین عملکرد را در بازی‌های تیمم داشته باشم و موثر بازی کنم. اگر بتوانم در بازی‌ها موقعیتی تولید کنم که هم تیمی هایم گلزنی کنند یا پای خودم به گل زدن باز شود، قطعا خوشحالی بعد از گل هم خواهم داشت.