سرویس ورزشی افکار نیوز - امشب پر حاشيه ترين برنامه ۹۰ در سال نود به روي انتن مي رود .
عادل فردوسی پور که پس از گذراندن هفته ها امشب برنامه خود را به روی آنتن می برد یکی از مفصل ترین برنامه های خود را به اجرا در می اورد که به طور قطع تاثیر بسیاری در فوتبال ما خواهد گذاشت.

به گزارش خبرنگار افکار، بنا بر خبرهای رسیده به خبرنگار ما؛ فدراسیون فوتبال و انتخابات آن از داغترین حواشی امشب برنامه ۹۰ می باشد که فردوسی پور قصد دارد به بررسی مجدد انتخابات این نهاد غیر دولتی و همچنین اتفاقات رخ داده در چند روز اخیر که به حضور کفاشیان در دادگاه منجر شد بپردازد.

بنا بر این گزارش عادل امشب نیم نگاهی به بازی های تیم ملی و جام باشگاه های آسیا خواهد داشت که بعد از آن نیز نیم نگاهی به رقابت های پیش رو مسابقات مقدماتی جام جهانی و گروهی بندی آسیا خواهد داشت.

به طوری قطع درگیری های رخ داده در بازی های هفته آخر لیگ برتر فوتسال امشب در تیررس سوژه های فردوسی پور خواهد بود و باید منتظر بود و دید مجری توانمند برنامه ۹۰ در ارتباط با حواشی این مسابقات و شایعات مطرح شده در مورد تبانی در هفته آخر لیگ و کسب عنوان قهرمانی توسط تیم اصفهانی چه برنامه ای به روی آنتن می برد.

و در پايان هم مثل هميشه حواشي رخ داده در هفته بيست و هفتم ليگ برتر فوتبال كه مثل هميشه از هنر خبرنگاران و گزارشگران اين برنامه تهيه مي شود به طور حتم ديدني و قابل توجه خواهد بود