به گزارش افکارنیوز،

دراگان اسکوچیچ  پس از شکست یک بر صفر مقابل پرسپولیس در نشست خبری اظهار داشت: قطعا خوشحال نیستم از این نتیجه، خیلی عالی بازی را کنترل کردیم.

اخبار ورزشی- اگر آن اشتباه را نمی‌کردیم، پرسپولیس به ما گل نمی‌زد

وی ادامه داد: تاکتیک خوبی انتخاب کردیم. با توجه به آنالیزی که از پرسپولیس داشتیم اگر آن اشتباه در تیم ما صورت نمی گرفت پرسپولیس به ما گل نمی زد و ممکن بود کنتر ل بازی را هم از دست می دادند.

* در حمله خجالتی بودیم

وی افزود: یک مهاجم را بیرون گذاشته بودم و بعد از گل حریف من 2 مهاجم را به میدان آوردم . از نظر تاکتیکی خیلی خوب بودیم. آن چیزی که از بازیکنان می خواستم که باور بیشتری داشته باشند. در حمله خیلی خجالتی بودیم و باید جرات بیشتری داشته باشیم در حملات.

* بازیکنانم مقابل خودشان بازی کردند تا پرسپولیس

سرمربی نفت آبادان در مورد ضربات اضافه بازیکنانش به توپ گفت: با توجه به بازی قبلی که یک گل خوردیم، این بار ریسک کردیم. بازیکنان ما بیشتر مقابل خودشان بازی می کردند تا بازیکنان پرپسولیس، حریف بازیکنان خوبی داشت و امتیاز خوبی گرفت.در خط هافبک و حمله گاهی ممکن است شانس را از دست بدهید. به پرسپولیس تبریک می گویم و ما از این باخت هم ناامید شدم.

* برخی تیم‌های لیگ یکی قابل احترام هستند

اسکوچیچ درمورد بازی با قشقایی شیراز گفت: همیشه توجه ام به بازی آینده است. باید با یک تیم بازی می کردم فرقی نمی کرد چه حریفی باشد. برخی تیم های لیگ یکی قابل احترام هستند.