به گزارش افکارنیوز،

دیدار استقلال و پرسپولیس در چارچوب هفته چهارم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران درحالی قرار است، یکشنبه هفته آینده (۳۱ شهریور ۱۳۹۸) در ورزشگاه آزادی برگزار شود که علیرضا بیرانوند، دروازه با تجربه پرسپولیسی ها، پس از پشت سر گذاشتن یک جلسه محرومیت خود می‌تواند رو در روی استقلال بازی کند.

اخبار ورزشی- این بازیکن پس از دیدار پرسپولیس و تراکتور، با یک جلسه محرومیت از سوی کمیته انضباطی مواجه شد و به همین دلیل بوژیدار رادوشوویچ مقابل صنعت نفت آبادان بازی کرد، اما برای دیدار با استقلال، بیرانوند درون دروازه خواهد ایستاد.

کالدرون اعتقاد ویژه‌ای به این بازیکن دارد و قرار است رو در روی استقلال از ابتدا بازی کند. در لیگ نوزدهم، بیرانوند تنها یک بازی مقابل تراکتور انجام داده و در ۲ بازی دیگر مقابل پارس جنوبی جم و صنعت نفت آبادان به دلیل محرومیت حضور نداشت.

البته نکته جالب این است که هر وقت بوژیدار رادوشوویچ برای پرسپولیس بازی کرده، این تیم نتیجه خوبی گرفته و موفق به پیروزی شده است.

تقابل استقلال و پرسپولیس در دربی ۹۰، یکشنبه هفته آینده از ساعت ۱۸:۴۵ در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد و باید دید برنده این دیدار چه تیمی خواهد بود.